اخبارمهمترین اخبار روز

تلاش اینتر برای قطعی کردن خرید طارمی در ژانویه

باشگاه اینتر به دنبال عقد پیش‌قرارداد با مهاجم ایرانی پورتو در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی است.

مهدی طارمی که سال پایانی قراردادش با پورتو را سپری می‌کند، به نظر می‌رسد مقصد بعدی‌اش اینتر باشد. رئیس باشگاه پورتو پیش از این گفته بود که مهاجم ایرانی پورتو پیشنهادهای خوبی دریافت کرده که این باشگاه پرتغالی نمی‌تواند با آنها برای تمدید قرارداد این مهاجم 31 ساله رقابت کند.

سایت روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» شب گذشته خبر داده بود؛ اینتر در حال فراهم آوردن مقدمات جذب طارمی از پورتو است و آماده عقد قراردادی سه ساله با مهاجم ایرانی پورتو با دستمزد 3.5 میلیون یورو در هر فصل است. این رسانه ایتالیایی مدعی شده بود که خرید طارمی در ماه ژانویه در برنامه‌های اینتر نیست و این باشگاه ایتالیایی به دنبال اضافه کردن این بازیکن به ترکیب تیم تحت‌هدایت سیمونه اینزاگی در پایان فصل جاری است.

حالا روزنامه «کوریره دلو اسپورت» چاپ رُم خبر می‌دهد که باشگاه اینتر ممکن است در اوایل ماه ژانویه انتقال رایگان مهدی طارمی را در تابستان تضمین کند (عقد پیش‌قرارداد در پنجره زمستانی). طبق این گزارش؛ قرارداد این مهاجم ایرانی با پورتو در پایان ماه ژوئن 2024 به اتمام خواهد رسید، مگر اینکه ماه آینده پیشنهاد خوبی از جانب پورتو برای تمدید قراراد ارائه شود که بسیار بعید به نظر می‌رسد.

طارمی که این فصل در 23 بازی، آمار 6 گل‌زده و 4 پاس‌گل را از خود در پورتو برجای گذاشته است، در مجموع در 170 بازی برای این تیم پرتغالی به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 86 گل، 53 پاس‌گل هم به ثبت رسانده است.

62 / 100

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا