آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

جلوی چشم کان، عصبانیت شدید توخل در تمرین

روزنامه بیلد تصاویری از تمرین امروز بایرن مونیخ پشت درهای بسته منتشر کرد که نشان می‌دهد توماس توخل در این تمرین بسیار عصبانی بوده است.

بایرن مونیخ یک تمرین تیمی پشت درهای بسته برگزار کرد اما روزنامه بیلد گزارشی از این تمرین مخفی باواریایی‌ها منتشر کرد که نشان می‌دهد تمرین این تیم با اتفاقات عجیب و غریبی همراه بوده است.

 

بلافاصله بعد از شروع تمرین توماس توخل در حال صحبت با دستیارانش زولت لوو و آرنو میشلز دیده شد و از زبان بدن و حالت چهره سرمربی بایرن مشخص بود که او به شدت تحت فشار قرار دارد و عصبانی است.

 

توخل خشم چند روزه را روی میله پلاستیکی خالی کرد!

عجیب‌ترین اتفاق تمرین بایرن درست در همین لحظات اتفاق افتاد. توماس توخل که در حال صحبت با کمک‌مربی‌های تیم بود، ناگهان یکی از میله‌های پلاستیکی‌ای را که در تمرین مورد استفاده قرار می‌گیرد برداشت. میله‌ای که پیش از آن دستیار او لوو به آن تکیه داده بود.

گروه نرم افزاری ماهور

درحالی‌که توجه همه بازیکنان بایرن به توخل جلب شده بود، او در اقدامی عجیب دو بار سعی کرد میله پلاستیکی را با زانوی خود بشکند. میله زردرنگ اما قصد شکستن نداشت و دستیار توخل، میشلز، میله پلاستیکی خم‌شده را از دست او گرفت و به کناری انداخت. بعد از این صحنه به نظر می‌رسید عصبانیت توخل کم شده است.

 

علت خشم توخل چه بود؟

بیلد می‌گوید توماس توخل از عملکرد بازیکنان بایرن در یکی از تمرین‌ها ناراضی بوده و به همین علت عصبانی بود. در این تمرین بازیکنان بایرن در آرایش لوزی در زمینی کوچک سعی می‌کردند گروه رقیب را تحت فشار بگذارند. توخل چند بار در این تمرین دخالت کرد و سعی داشت اشتباهات بازیکنان را به آنها گوشزد کند، اما در نهایت کنترل اعصابش را از دست داد.

بر اساس این گزارش غرزنی‌های دائمی کینگزلی کومان و شکایت استانیسیچ درباره یک موقعیت آفساید و فریادهای توماس مولر بر سر او کافی بود که توخل از کوره در برود.

 

جالب اینجاست که اولیور کان، مدیر بایرن، در کنار زمین نشسته بود و این تمرین را تماشا می‌کرد. بیلد تصاویری از او در زمان عصبانیت توخل منتشر کرده که نشان می‌دهد مدیر بایرن بعد از دیدن عصبانیت سرمربی‌ تیم لبخند زده است.

 

53 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا