آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

توخل نبود چلسی سقوط می‌کرد !

در صورت تدوین جدول رده‌بندی لیگ انگلیس بعد از اخراج توماس توخل، آبی‌های لندن فاصله ای تا سقوط نداشتند.

نتایج ناامیدکننده چلسی در این فصل از رقابت‌ها کاملا به دستاویزی برای منتقدان تاد بولی در اخراج توماس توخل تبدیل شده است. به طوری که اگر فصل پس از اخراج توخل توسط چلسی آغاز شود، جدول لیگ برتر برای آبی‌ها بسیار بد است.

 

اگر فصل بعد از اخراج توماس توخل برای چلسی شروع می‌شد، آنها فقط یک تار مو با سقوط فاصله داشتند.

 

توخل تنها چهار ماه پس از اینکه تاد بولی مالک جدید آبی‌ها شد، اخراج شد و اوضاع از آن زمان تا کنون برای این باشگاه بد بوده است.

 

تاکتیسین آلمانی که در حال حاضر هدایت بایرن مونیخ را برعهده دارد، در شش بازی ابتدایی این فصل در لیگ برتر موفق شد ده امتیاز برای تیمش کسب کند. این مربی 49 ساله نیمی از آن مسابقات را برد و دو بار در این راه شکست خورد.

سرمربی سابق پاری سن ژرمن به دلیل شروع ضعیف فصل برکنار شد، اما امتیازاتی که چلسی تحت هدایت او کسب کرد در حال حاضر بسیار ارزشمند است.

 

بولی چند روز بعد گراهام پاتر را به عنوان جانشین سرمربی سابق بروسیا دورتموند استخدام کرد. اما پاتر هم نتوانست استمفورد بریج را به آتش بکشد و تنها هفت ماه بعد اخراج شد.

جدول لیگ برتر بعد از اخراج توماس توخل از نیمکت چلسی حاکی از وضعیت فاجعه‌بار آبی‌ها است.

برونو سالتور دستیار سرمربی سابق برایتون که هیچ تجربه ای به عنوان سرمربی نداشت، جانشین او شد اما فقط یک مسابقه دوام آورد. سالتور با اسطوره باشگاه و سرمربی سابق فرانک لمپارد به طور موقت جایگزین شد.

 

لمپارد هم نتوانست جادوی اولین دوره خود را که باعث شد چلسی را علی‌رغم محرومیت از نقل و انتقالات در اولین فصل خود در سال 2020، به رده چهارم برساند، استفاده کند و بازگشت سرمربی سابق اورتون هم با شکست همراه بوده است، زیرا او هر پنج بازی خود روی نیمکت چلسی را با شکست پشت سر گذاشته است.

 

چلسی در حال حاضر با ده امتیاز اختلاف نسبت به منطقه سقوط در رده یازدهم جدول قرار دارد و هواداران می‌دانند که بدون توخل این فصل شرایط خیلی بدتر می‌شد.

 

یکی از هواداران در توییتی نوشت: “موضوع این است که واقعاً اینجا تقصیر متوجه توخل نبود. آنها نباید آن مرد را در این زمان از فصل اخراج می کردند.”

 

یکی دیگر اظهار داشت: “اول اینکه ما نباید توماس توخل را اخراج می‌کردیم، این بزرگترین اشتباه بود.”

 

نفر سوم نیز در توییتی نوشته است: “آن‌ها نباید از ابتدا توخل را اخراج می‌کردند.”

 

و اوضاع برای چلسی ممکن است از این هم بدتر شود زیرا بازی بعدی آنها سه شنبه شب خارج از خانه مقابل آرسنال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا