آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

جنجالی‌ترین بازی هفته: پنالتی و گل مردود در امارات

دیدار آرسنال و منچستریونایتد که با پیروزی 3-1 توپچی‌ها به پایان رسید در نیمه دوم دو صحنه جنجالی داوری داشت.

بازی حساس هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه امارات با برتری 3-1 آرسنال با گل٬هایی که در دقایق تلف‌ شده به ثمر رسید تمام شد اما این بازی به دلیل دو صحنه بحث‌برانگیز داوری مسلما جنجالی خواهد شد.

 

نیمه اول با گل‌هایی که توسط مارکوس رشفورد برای یونایتد و اودگارد برای آرسنال به ثمر رسید با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نیمه دوم اما شاهد دو صحنه جنجالی بود. ابتدا در دقیقه 59 کای هاورتز در محوطه جریمه یونایتد سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد ولی وی‌ای‌آر باعث لغو این پنالتی شد. هاورتز توپ را از انکتیا دریافت کرد و سعی کرد از بین وان بیساکا و کاسمیرو عبور کند. بعد از به زمین افتادن هاورتز داور در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد. ولی بعد از بررسی صحنه توسط وی‌ای‌آر آنتونی تیلور تصمیم خود را برگرداند و حکم به ادامه بازی داد. تصاویر آهسته از پشت نشان می‌داد که هاورتز بدون اینکه برخورد خاصی بین او و بازیکنان یونایتد پیش بیاید شبیه‌سازی کرده است.

گروه نرم افزاری ماهور

در دقیقه 89 گارناچو، ستاره آرژانتینی یونایتد، دروازه آرسنالی‌ها را باز کرد و این گل می‌توانست بازی را به سود شیاطین سرخ تمام کند اما گل او بعد از بررسی با وی‌ای‌آر آفساید اعلام شد. پاس بلند کاسمیرو به گارناچو رسید و او گوشه راست دروازه رمزدیل را نشانه گرفت و دروازه آرسنال را باز کرد. اما داور بعد از بررسی صحنه با وی‌ای‌آر متوجه شد که گارناچو با اختلافی اندک جلوتر از گابریل و در آفساید قرار داشته است و این گل مردود شد.

68 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا