آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کنفرانس فوق‌جنجالی حسینی علیه سپاهان و مورایس!

سرمربی پیکان کنایه‌های جنجالی‌ای به سپاهان و سرمربی این تیم نسبت داد و گفت بروید رفیق گواردیولا را هم بیاورید به هیچ‌جا نمی رسید.

تیم فوتبال پیکان تهران در آخرین بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر مقابل سپاهان اصفهان قرار گرفت و در نهایت این بازی را با شکستی سنگین پشت سر گذاشت.

 

مجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال پیکان، در پایان بازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

حسینی ابتدا در مورد بازی گفت: “اصلا در مورد نیمه دوم نمی‌خواهم صحبت کنم. به نظرم بازی 42 دقیقه بود. 42 دقیقه‌ای که بازی کردیم هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند. هم تیم خوب سپاهان موقعیت داشت و هم تیم ما. بازی روال خود را داشت و یک مسابقه جوانمردانه خوب بود. من فکر می‌کنم تیم با قدمت و بزرگ سپاهان با این تشکیلات، با این استادیوم و مربی‌ای که افتخارش این است دوست مورینیو است، نیاز به این همه کمک از سوی داور نداشت. اتفاقات عجیب و غریبی افتاد که شرم‌آور و خجالت‌آور بود برای این فوتبال.”

 

گروه نرم افزاری ماهور

سرمربی پیکان که از اتفاقات بازی و به‌خصوص تصمیمات داور به شدت عصبانی بود، ادامه داد: “اینکه بیایی صحنه معمولی بازی را روی پنالتی بگذاری، این حرف‌هایی که می‌زنم الکی نیست. صحنه را دیدیم با آنالیزور تیم و فیلم را زوم کردم و خدمت شما آمدیم، هیچ لمسی از جانب بازیکن تیم ما نشده. آن صحنه را که به راحتی گذاشتند روی نقطه پنالتی. بلافاصله صحنه شدیدتر را برای ما خطا نگرفتند و شرزود با رندی و زرنگی فرشاد احمدزاده اخراج شد. دمش هم گرم (احمدزاده) زرنگی کرد. زرنگی او را هم آقای داور خط همراهی کرد و بازیکن ما را به راحتی اخراج کردند و پس از آن هم روی ضدحمله گل زدند.”

حسینی در انتها گفت: “فکر می‌کنم نیمه اول بازی تمام شد. اگر واقعا از این برد و نتیجه لذت بردند، مبارک شان باشد اما به نظر من با این روش و روند به هیچ جا نمی رسید. حالا هی هم پولدارتر شوید، هی استادیوم بهتر بسازید، بروید دوست گواردیولا را هم بیاورید، اما بیایید جوانمردانه و فوتبالی نبرد کنیم، نه این طوری. خداحافظ شما!”

52 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا