آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

حمله اسکولز به فرناندز : او لیاقت کاپیتانی ندارد !

پل اسکولز، ستاره سابق منچستریونایتد، با اشاره به رفتارهای عجیب برونو فرناندز، او را لایق کاپیتانی شیاطین سرخ ندانست.

در شب برتری ۴-۱ منچستریونایتد مقابل رئال بتیس یک بار دیگر رفتارهایی از برونو فرناندز سر زد که بحث صلاحیت او برای بستن بازوبند کاپیتانی را داغ کرد. کاپیتان پرتغالی یونایتد درحالی‌که تیمش از حریف پیش بود، یک خطای بی‌مورد انجام داد و سپس با بازیکنان حریف درگیر شد تا کارت زرد بگیرد. به نظر می‌رسد که یکی باید همواره حواسش به خود برونو باشد تا چنین رفتارهای بی‌موردی از کاپیتان یونایتد سر نزند.

 

پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستریونایتد که بعد از بازی با لیورپول یکی از معدود حامیان برونو فرناندز بود، با تکرار رفتارهای عجیب او در بازی با بتیس به صف منتقدین این بازیکن پیوسته و تاکید کرد که فرناندز صلاحیت بستن بازوبند کاپیتانی تیم را ندارد.

و گفت: “من نگران هستم اگر یونایتد به دنبال قهرمانی‌های بعدی است باید فکری برای این موضوع بکند. کاپیتان شما باید یک شخصیت تأثیرگذار، رهبر و خونسرد باشد.”

اسکولز بی‌پرده از کایپتان دوم یونایتد انتقاد کرد و افزود: فکر نمی‌کنم فرناندز کاپیتانی ایده‌آل برای منچستریونایتد باشد. او در حال حاضر تنها نایب کاپیتان در غیاب هری مگوایر به شمار می رود. ”

 

منچستریونایتد در ادامه فصل بازی‌های حساس‌تر و تعیین‌کننده‌تری دارد؛ جایی که به عقیده پل اسکولز نیاز به یک کاپیتان واقعی احساس خواهد شد. او تاکید کرد: “در ادامه کار و در بازی‌های بزرگتر داخلی و اروپایی به یک کاپیتان نیاز دارید که به احساسات خود تسلط داشته باشد.”

اسکولز از فرناندز خواست تا تسلط بیشتری روی رفتارهای خود داشته باشد: “او بی‌پروا اعتراض می‌کند و در بازی امشب هم بی‌دلیل خطا کرد و کارت گرفت. فرناندز از پرتغال می‌آید، جایی که این رفتارها عادی است، اما این کار در لیگ برتر انگلیس چندان قابل قبول نیست. او باید سعی کند خود را از شر حواشی کوچکی که آزارش می‌دهند خلاص کند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا