آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

خشم و جنون: کلوپ واقعا دیوانه شده بود!

یورگن کلوپ بعد از گل پیروزی‌بخش تیمش در حال دویدن به سمت داور چهارم بازی لیورپول-تاتنهام برای اعتراض به او با مصدومیتی عجیب مواجه شد.

دیوگو ژوتا مهاجم لیورپول در وقت‌های تلف‌ شده دیدار این تیم مقابل تاتنهام در حالی که دو دقیقه قبل ریچارلیسون کامبک تاتنهام را کامل کرد، گل پیروزی بخش تیم یورگن کلوپ را به ثمر رساند.

 

بعد از این گل بود که کلوپ صحنه‌هایی عجیب و غریب در ورزشگاه آنفیلد خلق کرد. او در کنار خط طولی زمین به سمت داور چهارم دوید و مقابل صورت او شروع به خوشحالی کرد تا اعتراضش را به تیم داوری به این شکل نشان بدهد. اما بعد ناگهان عضله همسترینگ خود را گرفته و مشخص بود که از آن ناحیه احساس درد می‌کند.

البته کلوپ بعد از برداشتن چند قدم و دور شدن از داور چهارم دستش را از روی این عضله برداشت و به نظر می‌رسید مشکلی جدی ندارد. این پایان شادی بعد از گل دیوانه‌وار کلوپ نبود.

او به سمت هافبک تیمش کرتیس جونز رفته و با پریدن و سینه به سینه شدن با او نشان داد از پیش افتادن دوباره تیمش در آن دقیقه از مسابقه تا چه حد خوشحال است.

 

اعتراض کلوپ به صحنه خطایی بود که داور مسابقه به نفع تاتنهام گرفت و بلافاصله به گل تبدیل شد. در آن صحنه داور در حالی به سود تاتنهام در سوت خود دمید که کلوپ و لیورپولی‌ها معتقد بودند دیویس روی محمد صلاح مرتکب خطا شده است. اعتراض شدید یورگن کلوپ به این صحنه در کنار زمین نشان می‌داد او از این تصمیم چقدر عصبانی است. پیش‌زمینه حرکت کلوپ در مقابل داور چهارم ناراحتی شدیدش از این تصمیم داوری بود که می‌توانست سه امتیاز را از تیم او بگیرد.

 

شادی و واکنش بیش از حد کلوپ در پایان مسابقه نشان می‌دهد او با توجه به شرایطی که تیمش در این فصل داشته چه فشار سنگین روانی‌ای را تحمل کرده است.

کلوپ در مصاحبه‌ها سعی می‌کند خود را نسبت به موقعیت فعلی لیورپول در جدول بی‌تفاوت نشان بدهد اما بازی حساسی مثل دیدار امشب مقابل تاتنهام فرصتی فراهم کرد تا او تنش‌هایی که تحمل می‌کند را بروز دهد.

کلوپ در طول مسابقه در کنار خط بارها با فریادهای اعتراض خود علیه تیم داوری و همچنین فریادهایی که بر سر بازیکنان خود می‌کشید روزی شلوغ را پشت سر گذاشت. روز پرتحرک کلوپ در کنار خط که در نهایت با نمایش جالب او در کنار خط طولی به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا