آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

خطر بازگشت برانکو؛ نگرانی در دل قلعه‌نویی، یحیی، مورایس، خمس و بقیه!

پرداخت مالیات برانکو، امکان بازگشت او به فوتبال ایران را فراهم کرد تا چند مربی خطر را احساس کنند.

«پایان یک پرونده جنجالی؛ ورود برانکو به ایران آزاد شد»، تا پیش از تعطیلی هفته اول لیگ، این مهم‌ترین تیتر خبری چند روز گذشته فوتبال ایران بود. خبری که در نگاه اول اتفاق خوبی به نظر می‌رسید اما نگرانی را در دل چند مربی زنده کرد. برانکو سال‌هاست که در آرزوی بازگشت به نیمکت تیم ملی ایران به سر می‌برد. در صورت عدم نتیجه دلخواه در عمان، بازگشت به پرسپولیس و انجام کار نیمه‌تمام در آسیا هم می‌تواند برای او جذاب باشد. همچنین بعید نیست که پیشنهاد مالی وسوسه‌انگیزی از سایر تیم‌های لیگ برتر هم به میز برانکو ایوانکوویچ برسد.

 

امیر قلعه‌نویی (نیمکت تیم ملی)

پس از موفقیت در پرسپولیس، نام برانکو به عنوان گزینه‌های نیمکت تیم ملی اضافه شد. اتفاقی که حواشی زیادی را به‌وجود آورد و منجر به درگیری کی‌روش و برانکو در آن زمان هم شد. با کنار رفتن کی‌روش هم همیشه نام برانکو در حوالی نیمکت ایران شنیده شد، اتفاقی که هیچ وقت عملی نشد. در صورتی که امیر قلعه‌نویی در جام ملت‌ها نتیجه قابل قبولی کسب نکند و برانکو با عمان به مراحل بالاتر برسد، بعید نیست که دوباره نام پروفسور کروات برای نیمکت ایران مطرح شود.

 

یحیی گل‌محمدی (نیمکت پرسپولیس)

3 قهرمانی در لیگ برتر، جایگاه یحیی را در قلب سکوها محکم کرده است. با این حال، او فقط یک آلترناتیو دارد؛ معمار فعلی پرسپولیس. گل‌محمدی در فصل جدید فقط در یک صورت نیمکت این تیم را ترک خواهد کرد. در صورتی که نام برانکو ایوانکوویچ مطرح شود. فقط در این صورت است سکوهای قرمز به جدایی یحیی، واکنش شدیدی نشان نخواهند داد. گل‌محمدی نسبت به 4 سال برانکو، هر فصل 4 امتیاز بیشتری جمع کرده و تعداد گل بیشتری هم زده است.

گروه نرم افزاری ماهور

 

از سپاهان و تراکتور تا گل‌گهر و فولاد؛ نیمکت تیم‌های متمول لیگ برتر

برانکو همیشه برای سایر تیم‌های لیگ برتری هم گزینه جذابی بوده است. برانکو در هر چهار فصلی که در لیگ برتر حضور داشت، بالاترین امتیاز آن فصل را کسب کرد که در یک فصل به دلیل تفاضل گل پایین‌تر، جام را از دست داد. کارنامه‌ای کم‌ریسک که هر مدیر و هواداری را برای حضور او قلقلک خواهد داد. در این مدت هم همیشه نام برانکو حوالی نیمکت تیم‌های متمولی چون سپاهان، تراکتور، گل‌گهر و … شنیده شد. حالا نیمکت این تیم‌ها هم لرزان خواهد شد و همیشه باید نام برانکو را حوالی باشگاه بشنوند.

51 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا