آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

خیرونا ۴-۲ رئال: راهنمای شکست دادن رئال برای پپ

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل خیرونا با نتیجه ۴-۲ تحقیر شد.

شاگردان کارلو آنچلوتی در شبی که کریم بنزما را در اختیار نداشتند، تحت تاثیر نمایش درخشان خیرونا قرار گرفتند و در نهایت ۴-۲ مغلوب شدند.

 

ستاره بی چون چرای این دیدار در شب غیبت تیبو کورتوا و کریم بنزما، والنتین کاستیانوس، مهاجم خیرونا بود که موفق شد مقابل رئال پوکر کند.

 

تنها 30 ثانیه از شروع بازی گذشته بود که رودریگو روی پاس لوکا مودریچ داخل محوطه جریمه شانس گلزنی پیدا کرد، اما خوانپه به خوبی سد راه او شد. خیرونا که از حمایت هواداران خود بهره می‌برد، کم کم از فشار اولیه رئال خارج شد و خیلی زود به گل رسید.

گروه نرم افزاری ماهور

تنها 12 دقیقه از بازی گذشته بود که کاستیانوس پاس گوتیرز را در میان غفلت مدافعان رئال مادرید به گل اول میزبان تبدیل کرد. رئال هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که دومی را هم دریافت کرد.

آرنائو مارتینز در دقیقه 24 در میانه میدان زیر توپ زد و آن را به زمین رئال فرستاد. کاستیانوس با استفاده از قدرت بدنی و کنترل زیبای خود میلیتائو رو از پیش برداشت و در موقعیت تک به تک دروازه آندری لونین را باز کرد تا نتیجه 2-0 شود.

 

شاگردان آنچلوتی که دوست نداشتند بازنده راهی رختکن شوند، حملات خود را شدت بخشیدند و سرانجام در دقیقه 34 روی ارسال آسنسیو و ضربه سر وینیسیوس در دهانه دروازه به گل اول رسیدند. ساگانکف پیش از پایان نیمه اول می‌رفت گل سوم را هم برای میزبان بزند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت تا خیرونا با برتری 2-1 راهی رختکن شود.

 

خیرونا در شروع نیمه دوم حتی اجازه نفس کشیدن را هم به رئال نداد و در همان دقیقه اول به گل سوم خود رسید. زننده این گل هم کسی نبود جز والنتین کاستیانوس که ارسال کوتاه یان کوتو را با یک ضربه پای راست زیبا وارد دروازه رئال کرد تا با تکمیل هت تریک خود نتیجه را 3-1 کند.

 

ماموریت والنتین کاستیانوس در این دیدار ادامه داشت و این بازیکن در دقیقه 62 برای بار چهارم به رئال گل زد. او این بار با ضربه سر برای خیرونا گلزنی کرد تا تقریبا کار میهمان را یکسره کند. بوئنو در دقیقه 76 می‌رفت نتیجه را سنگین‌تر کند و با یک شوت زیبا برای میزبان گلزنی کند، اما ضربه او را دروازه‌بان رئال مهار کرد.

 

حملات دقایق پایانی رئال که با شدت بیشتری دنبال می‌شد در نهایت به یک گل در دقیقه 85 منجر شد و لوکاس واسکز در دهانه دروازه پاس به بیرون وینیسیوس را به گل دوم رئال تبدیل کرد تا نتیجه 4-2 شود.

 

رئال مادرید با قبول این شکست 65 امتیازی ماند تا نه تنها شانس رسیدنش به صدر جدول حداقل شود، بلکه رتبه دومی خود را هم در خطر ببیند. بارسلونا و اتلتیکو مادرید با یک بازی کمتر از این تیم به ترتیب 76 و 60 امتیاز دارند.

56 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا