آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

داد و فریاد تمام نشدنی کلوپ در برنابئو

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول با امید چندانی پای به میدان نگذاشته بود اما در دقایقی از بازی، از قضاوت داور و همچنین نمایش شاگردانش ناراضی بود.

سرمربی لیورپولی‌ها که دیشب بعد از تحمل فشار وحشتناک رئال در نیمه اول آرام آرام بازی را در دست گرفته بود امیدوار به گلزنی مقابل لوس بلانکوس در نیمه دوم بود اما این اتفاق رخ نداد و لیورپول با گل بنزما از رئال شکست خورد و با باخت 5-2 در بازی رفت در آنفیلد در مجموع با نتیجه 6-2 از لیگ قهرمانان کنار رفت . تعویض‌های او هم نه تنها گرهی از لیورپول نگشود بلکه روند تهاجمی سرخ‌ها با داروین نونیز را تضعیف کرد.

 

با این حال کلوپ در اواسط نیمه دوم درگیر جر و بحثی عجیب و غریب با داور آلمانی بازی بود. به خصوص در یکی دو صحنه که اعتقاد داشت این داور و به جای گرفتن خطای رئالی‌ها بازیکنان لیورپول را در صحنه‌های درگیری مقصر اعلام کرده است.

 

همچنین یک بار روی صحنه‌ای که هاروی الیوت، روی یک پاسکاری سریع در محوطه جریمه صاحب توپ شد و می‌توانست ضربه آخر را بزند پس از آنکه او این توپ را به بازیکن دیگری پاس داد تا موقعیت گلزنی از دست برود، به شدت و با عصبانیت زیاد از کنار زمین به او انتقاد کرد و بر سرش فریاد کشید.

گروه نرم افزاری ماهور

این تصاویر این لحظه‌های پر تب و تاب کلوپ را نشان می‌دهد که البته مشخص بود برای صعود به برنابئو نیامده است.

9 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا