آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

دردسر جدی برای خط دفاع رئال مادرید؛ پارگی رباط میلیتائو

بازیکن برزیلی خط دفاع رئال مادرید از میادین دور شد.

برد شب گذشته رئال در اولین هفته لالیگا با شادی محض برای نایب قهرمان فصل گذشته لالیگا همراه نبود. آنها یکی از اصلی‌ترین ارکان تدافعی خود را به دلیل مصدومیت از دست دادند؛ مصدومیتی که شروع خوبی برای کهکشانی‌ها به شمار نمی‌رود. آنها در دفاع میانی مهره‌های قابل اعتماد زیادی ندارند و غیبت ادر میلیتائو می‌تواند برای تیم آنچلوتی گران تمام شود. در اولین بازتاب‌های خبری به نظر می‌رسید مصدومیت این بازیکن چندان جدی نباشد اما خبرهای بعدی موجی از نگرانی را نزد هواداران رئال مادرید به وجود آورده است.

 

خطر رباط صلیبی

اشک‌های میلیتائو تداعی اتفاق خوبی برای مادرید را نمی‌کردند اما سرمربی رئال در ابتدا اظهارنظر نگران‌کننده‌ای نشان نداد. کارلتو در ادامه و در کنفرانس مطبوعاتی موضع نگران کننده‌ای نشان داد. رئالی‌ها از پارگی رباط صلیبی این ستاره برزیلی صحبت می‌کنند.کابوس پارگی رباط صلیبی این بازیکن به واقعیت بدل شده و رئال مادرید به این زودی نمی‌تواند روی او حساب کند. با این شرایط مدت زمان دوری میلیتائو حتی به 6 ماه هم خواهد رسید و شاید اشک‌های او هنگام خروج از زمین واقعیت تلخی را برای کارلتو و رئال روایت می‌کردند که این واقعیت به تدریج در حال آشکار شدن است. اشک‌های بازیکنی با موقعیت میلیتائو می‌تواند به اشک‌های سکونشینان سانتیاگو برنابئو در دیداری مهم متصل شود.

 

جانشین در ترکیب

کارلو آنچلوتی در پست دفاع میانی 5 بازیکن در لیست بزرگسالان تیمش داشت که با مصدومیت میلیتائو و طولانی شدن دوران غیبت این بازیکن این تعداد به 4 بازیکن کاهش می‌یابد. آنها اکنون آنتونیو رودیگر، فران گارسیا، داوید آلابا و ناچو را در اختیار دارند که از این جمع شاید رودیگر و آلابا تنها ستاره‌هایی باشند که به اندازه میلیتائو قابل اعتماد به شمار می‌روند. مصدومیت یکی از این 2 بازیکن می‌تواند کار رئال و سرمربی‌اش را برای روزهای سخت و پرفشار فصل دشوارتر و آنها را وادار به استفاده از بازیکنانی کند که کیفیت استحکامات دفاعی تیم را پایین می‌آورند. در حقیقت باید گفت مصدومیت بازیکنی مثل میلیتائو، یکی از بدترین اتفاقاتی بود که می‌توانست در این مقطع فصل برای کهکشانی‌ها رخ دهد. ممکن است چنین شرایطی، فلورنتینو پرس را برای جذب یک مدافع در روزهای باقی مانده از نقل و انتقالات به صرافت بیندازد و رئال برای پوشش خلا نبودن مدافع قابل اعتمادش مجددا دست به جیب شود و انتقال بزرگی را در مدت باقی مانده از تابستان رقم بزند.

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا