آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

در انتظار تغییرات پرشمار یحیی در اصفهان؛ زیر و رو شدن در نقش جهان؟

3 تساوی پیاپی سرخ‌پوشان پایتخت احتمالاً باعث خواهد شد تا یحیی گل‌محمدی به سراغ تغییر و تحولات در ترکیب تیمش برود.

پرسپولیس روزهای پرنوسانی را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می‌گذراند و از آخرین برد 17 روز می‌گذرد و در این بازه زمانی، شاگردان یحیی گل‌محمدی در 3 مسابقه پیاپی، 3 تساوی را تجربه کرده‌اند و نتوانسته‌اند برابر رقبای خود به پیروزی برسند. آخرین تساوی پرسپولیسی‌ها در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا بود که شاگردان یحیی گل‌محمدی نتوانستند نمایش خوبی برابر استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه داشته باشند و با نتیجه 1-1 متوقف شدند.

 

یحیی گل‌محمدی برای این مسابقه در شرایطی ترکیب اولیه تیمش را چینش کرد که ویروس آنفولانزا به اردوی سرخ‌ها سرایت کرده بود و گفته می‌شد سرمربی پرسپولیس دستِ بازی برای انتخاب بازیکنان موردنظرش نداشته است. بعد از 3 تساوی پیاپی، با وجود آنکه همچنان گفته می‌شود که برخی بازیکنان پرسپولیس درگیر ویروس آنفولانزا هستند، سرخ‌پوشان پایتخت خود را برای دیدار با سپاهان در اصفهان آماده می‌کنند و امید دارند که بتوانند با شکست دادن حریف اصفهانی هم در مسیر رسیدن به صدر جدول گام بلندی بردارند و هم از روزهای پرنوسان خود فاصله گیرند.

 

سرمربی پرسپولیس در جدال با استقلال تاجیکستان به علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گیورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، محمد عمری و نبیل باهویی در ترکیب اولیه تیمش اعتماد کرد که چند بازیکن سرخ‌پوش نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و در این میان 11 بازیکن می‌توان به نمایش درخشان علیرضا بیرانوند و البته مهدی ترابی اشاره داشت که فقدان این دو ستاره در ترکیب اصلی می‌توانست توأمان با شکست احتمالی سرخ‌ها برابر استقلال تاجیکستان باشد!

گروه نرم افزاری ماهور

 

بازگشت دانیال، اولین تغییر؟

گل‌محمدی برای دیدار با سپاهان به دنبال اصلاح ترکیب اولیه تیمِ خود است و در این راستا گفته می‌شود که قدم اول در فاز دفاعی برداشته خواهد شد؛ جایی‌که احتمالاً وحدت هنانوف به نیمکت پرسپولیس منتقل می‌شود و دانیال اسماعیلی‌فر به ترکیب اصلی سرخ‌ها بازخواهد گشت تا برابر تیم سابق خود در اصفهان به میدان برود. در سمت چپ، علی نعمتی روز پرنوسانی را مقابل استقلال تاجیکستان گذراند اما مصدومیت دوباره وحید امیری و عدم تمایل سرمربی پرسپولیس به استفاده از محمدمهدی احمدی به نظر می‌رسد که باعث خواهد شد تا نعمتی در خط دفاعی سرخ‌پوشان ماندگار شود.

 

ریگی هم نیمکت‌نشین می‌شود؟

مسعود ریگی و سروش رفیعی عملکرد قابل‌قبولی را در دیدار با استقلال تاجیکستان نداشتند و همین مسئله باعث شده تا بحث تغییر و تحولات در خط هافبک سرخ‌پوشان پایتخت مطرح باشد. با توجه به پایان دوره مصدومیت میلاد سرلک و آمادگی مطلوب او، احتمالاً هافبک شماره 10 پرسپولیس که به تازگی درگیر ویروس آنفولانزا هم شده بود، به ترکیب اصلی پرسپولیسی‌ها بازخواهد گشت تا به جای مسعود ریگی در ترکیب اصلی قرار گیرد و ریگی احتمالاً مقابل تیم سابقش از روی نیمکت کار را آغاز می‌کند.

زوج خط حمله تغییر می‌کند؟

محمد عمری و نبیل باهویی زوج ناموفق خط حمله سرخ‌پوشان پایتخت محسوب می‌شوند و انتقادات نسبت به نمایش این دو بازیکن به‌ویژه باهویی در هفته گذشته بسیار زیاد بود. یحیی گل‌محمدی برای نیمکت‌نشین کردن هر دو بازیکن احتمالاً به سراغ استفاده از امید عالیشاه و شهاب زاهدی در ترکیب تیمش خواهد رفت تا سیمای خط حمله پرسپولیس را تغییر بدهد. البته که عالیشاه هنوز به طور کامل نتوانسته دوره سرماخوردگی را پشت سر بگذارد اما سرمربی سرخ‌پوشان امید دارد که تا هنگام سفر تیمش به اصفهان، مشکل عالیشاه برطرف شود تا بلکه با حضور زوج جدید در خط حمله، نقاط ضعف خط آتش پرسپولیسی‌ها برطرف شود.

61 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا