آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

دلیل انتخاب ژیرو برای ایستادن درون دروازه میلان

ستاره خط حمله تیم میلان درباره تجربه متفاوتی که در شب بازی این تیم مقابل جنوا به دست آورد، اظهارات جالبی را عنوان کرد.

پیروزی یک بر صفر شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال میلان در خانه جنوا در هفته هشتم سری آ، برای مهاجم فرانسوی این تیم اولیویه ژیرو حس متفاوتی داشت. دقایق پایانی این بازی به دلیل اخراج مایک مانیان دروازه‌بان میلان با آنچه که تا قبل از آن اتفاق در بازی می‌گذشت بسیار متفاوت بود. میلان تمام تعویض‌هایش را انجام داده و به این ترتیب چاره‌ای نبود جز استفاده از یکی از بازیکنان داخل زمین به عنوان دروازه‌بان و این مسئولیت حساس به اولیویه ژیرو رسید. مهاجم 37 ساله دستکش‌های مانیان را گرفت و اگرچه یک بار با خوش‌شانسی و کمک تیرک، دروازه‌‌اش بسته ماند، در حمله بعدی تیم میزبان یک واکنش تأثیرگذار و نجات‌بخش انجام داد تا تیمش 3 امتیاز را حفظ و با آن به صدر جدول صعود کند.

 

ژیرو پس از بازی درباره این تجربه متفاوت، در حالی که لبخند به لب داشت به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: هرگز لحظاتی مانند این را تجربه نکرده بودم. من واقعاً به تیمم افتخار می‌کنم. ما تا پایان مسابقه جنگیدیم. من هم یک واکنش خوب داشتم، البته خوش‌شانس بودم که ضربه کاشته حریف به تیر افقی دروازه خورد. میلان مثل شیر جنگید و من برای هواداران‌مان بسیار خوشحال هستم.

ژیرو در مقایسه میان هیجانی که گلزنی و دروازه‌بانی برای او دارد، گفت: خب می‌توانم بگویم که هیجان‌شان کم‌و‌بیش شبیه یکدیگر است. مطمئن نبودم که بازیکن حریف ضربه سر می‌زند یا نه. من رفلکس‌های یک دروازه‌بان را ندارم اما در آن لحظه احساس کردم که می‌توانم توپ را بگیرم. دستم واقعاً درد گرفت اما مشکلی نیست. بچه که بودم دوست داشتم دروازه‌بانی کنم. به همین دلیل هم برای این کار انتخاب شدم.

 

گروه نرم افزاری ماهور

ژیرو در حالی مصاحبه‌اش را انجام می‌داد که همچنان پیراهن مانیان را به تن داشت. او در این باره گفت: می‌خواهم این پیراهن را نگه دارم و بدهم قابش کنند!

5 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا