آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اعلان جنگ بارسلونا به پاری سن ژرمن!

منابع کاتالان امروز نوشتند که بارسلونا در صورت جدایی عثمان دمبله و انتقالش به پی اس جی، از باشگاه پاریسی رسما شکایت خواهد کرد.

باشگاه بارسلونا حاضر است با پی اس جی وارد جنگ شود. موندودپورتیوو و اسپورت نوشته اند، در صورتی که باشگاه فرانسوی بند آزادسازی عثمان دمبله را که تا پایان امروز 50 میلیون یورو تعیین شده و از فردا 100 میلیون هزینه دارد را پرداخت کند، بارسلونا اعلان جنگ خواهد کرد.

پی اس جی این شنبه نامه‌ای به بارسا ارسال کرد و خواستار آن شد که به آن‌ها اجازه مذاکره با دمبله را بدهند، چیزی که باشگاه بارسلونا قاطعانه از آن امتناع کرد و وینگر خود را غیرقابل انتقال اعلام کرد. باشگاه بارسلونا با توجه به این که این بازیکن تا ژوئن 2024 قرارداد دارد، به بند فسخ او استناد کرده است.

علاوه بر این، و با توجه به این واقعیت که قصد باشگاه فرانسوی برای جذب دمبله جدی بود، در همان شنبه، رئیس بارسا، خوان لاپورتا، و مدیر فوتبال، متئو آلمانی، فوراً با دمبله ملاقات کردند تا به او اطلاع دهند که او یک بازیکن اساسی در پروژه باشگاه است. همین یکشنبه، خود ژاوی با دمبله ملاقات کرد تا یک بار دیگر اعتماد زیادی که به او دارد و اینکه او را مهره‌ای کلیدی در تیمش می‌داند، تکرار کند. مربی قصد دارد تا آخرین ثانیه برای دمبله بجنگد، زیرا وینگر فرانسوی را بازیکنی سرنوشت ساز می‌داند.

گروه نرم افزاری ماهور

در بارسلونا معتقدند خود دمبله تنها کسی است که می‌تواند مانع انتقالش شود. ایجنت او اخیرا پیشنهاد تمدید را رد کرد و گفت که دستمزد عثمان باید 7 میلیون یورو بیشتر باشد ولی مشکلات اقتصادی بارسا اجازه پرداخت دستمزد مورد نظر دمبله را نمی‌دهد. این در حالی است که بازیکن از پی اس جی پیشنهاد دستمزد دو برابر دارد.

در بارسا مطمئن هستند که اگر پاری سن ژرمن بند فسخ دمبله را پرداخت کند، با باشگاه پاریسی وارد جنگ خواهند شد و از یوفا می‌خواهند که بررسی کند که آیا آن‌ها از فرپلی مالی پیروی می‌کنند یا خبر و اینکه منابع مالی تمام نشدنی خود را از کجا تامین می‌کنند.

61 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا