آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ذوق‌زدگی پرسپولیسی‌ها پس از بازگشت رویایی؛ هیچ چیز تمام نشده است!

بازیکنان پرسپولیس پس از بازی و برد شیرین، در میکسدزون ورزشگاه آزادی صحبت کردند.

تیم پرسپولیس در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان رفت و یک بازگشت رویایی را تجربه کرد. شاگردان اوسمار ویرا در شرایطی که در پایان نیمه اول 3 بر صفر از حریف عقب بودند، در 20 دقیقه پایانی 4 گل زدند و پیروز شدند. با توجه به برد پرسپولیس و تساوی استقلال مقابل نساجی، حالا شاگردان اوسمار ویرا با 62 امتیاز صدرنشین لیگ برتر هستند و شانس اول قهرمانی محسوب می‌شوند. بازیکنان پرسپولیس پس از بازی درباره این نتیجه شیرین صحبت کردند.

 

هنوز چیزی تمام نشده است

امید عالیشاه بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر، گفت: «تا وقتی ما در رکاب پرسپولیس شمشمیر می‌زنیم، قطعاً تمام توان‌مان را وسط می‌گذاریم و برای پیروزی تیم می‌جنگیم. منظورم همچنان جنگیدن است. امیدوارم حالا برای این قضیه حاشیه ایجاد نکنند».

 

عالیشاه در پاسخ به این پرسش که در میان دو نیمه و در رختکن چه اتفاقی افتاد که پرسپولیس در نیمه دوم با نتیجه 4 بر 3 توانست برنده شود، گفت: «اتفاق خاصی نیفتاد. فقط نتیجه باورمان نمی‌شد و غافلگیر شدیم، اما در بین دو نیمه و وقتی که وارد زمین شدیم، بچه‌ها را جمع و صحبت کردیم که آقا ما در نتیجه بازی 3 بر صفر عقب هستیم، به زمین برویم و بازی خودمان را راحت انجام بدهیم و از بازی کردن لذت ببریم. به بچه‌ها گفتیم دو سه یا هر چند گل توانستیم چه بهتر اگر باختیم هم فدای سرتان، چرا که کلی زحمت کشیدیم و حداقل می‌دانیم که تلاش‌مان را انجام دادیم. الحمدالله این حرف‌ها جواب داد و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد. خود ما را تا سرحد سکته بردند».

گروه نرم افزاری ماهور

 

ستاره باتجربه سرخ‌پوشان پایتخت در مورد اینکه تدابیر کادر فنی پرسپولیس به خوبی جواب داده و عاملی شد تا بازیکنان با انگیزه برای جبران وارد زمین شوند، گفت: «دانه‌دانه بازیکنان چه درون زمین، چه روی نیمکت یا سکوها می‌دانند پیراهن چه تیمی را به تن کردند. چه من باشم، چه بازیکنی دیگر. من خیلی از بازی‌ها روی نیمکت بودم، ولی زمانی که به داخل زمین آمدم تمام توانم را گذاشتم. همان مطلبی که خدمت‌تان عرض کردم، چون برای تیم بزرگی بازی می‌کنم. بچه‌هایی که به‌عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شدند تلاش خودشان را انجام دادند و بچه‌هایی که در نیمه اول در زمین حضور داشتند، تلاش خودشان را انجام داده بودند. بقیه موارد دیگر بحث‌های فنی است».

 

کاپیتان پرسپولیس راجع‌به اینکه دیگر سرنوشت قهرمانی در دست پرسپولیس است، گفت: «هیچ چیز تمام نشده است. خوشحالی ما فکر می‌کنم، امشب تمام می‌شود و باید فقط به فکر بازی آینده باشیم».

 

پرسپولیس بزرگی خودش را ثابت کرده است

محمد خدابنده‌لو پس از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان که به برتری 4 بر 3 سرخپوشان انجامید، گفت: «بازی را بد شروع کردیم و خوب به پایان رساندیم. هواداران نقش مهمی در بازگشت ما داشتند. پرسپولیس بزرگی خودش را بارها ثابت کرده است و امروز هم ثابت کرد. من وظیفه خودم را انجام دادم و خدا را شکر شرمنده هواداران نشدم».

 

خدابنده‌لو درباره نقش شعارهای هواداران پرسپولیس علیه بازیکنان این تیم در پایان نیمه اول گفت: «من بیشتر تشویق هواداران را شنیدم. شاید عده‌ای باشند که چنین شعارهایی داده‌اند، اما هواداران پرسپولیس بارها بزرگی خودشان را نشان داده‌اند و حمایت آن‌ها باعث شد به بازی بازگردیم. قضاوت درباره قهرمانی فصل هنوز زود است. دو بازی مهم باقی مانده و ان‌شاءالله که سربلند شویم».

برد را مدیون هواداران هستیم

عیسی آ‌ل‌کثیر پس از برتری 4 بر 3 پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: «برد را مدیون هواداران هستیم. وقتی تیم 3 بر صفر عقب می‌افتد، معمولاً هواداران زده می‌شوند و می‌روند، اما مدیون هواداران بودیم که ماندند، ایستادند و تشویق کردند و خدا را شکر توانستیم بازی را برگردانیم و منجر به یک کامبک تاریخی شود. دَم همه بچه‌ها و هواداران گرم که توانستیم این برد را کسب کنیم. در همه جای دنیا بعد از چنین نتیجه‌ای در نیمه نخست کم پیش می‌آید که هواداران بماند».

 

آل‌کثیر در خصوص اعتراض برخی هواداران در نیمه نخست گفت: «آن‌هایی که دلخور بودند را نمی‌دانم. در فوتبال این اتفاق پیش می‌آید. 3 گل می‌خورید و 4 گل می‌زنید. کدام فوتبالیست دوست دارد تیمش ببازد یا گل بخورد؟ همیشه تمام تلاش خود را می‌کنیم، اما اتفاق می‌افتاد. مدیون هواداران بودیم و امروز درس عبرتی برای آینده شد. در هر زمینه‌ای و نه فقط فوتبال هیچ‌وقت انسان نباید امیدش را از دست بدهد. تو باید تلاش کنی تا خدا بخواهد. خواستیم و خدا کمک کرد و این برد را تقدیم هواداران می‌کنیم».

 

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر توپ‌های سخت‌تر را راحت گل می‌کند، گفت: «بسکتبال نیست که هر توپی به گل برود. من هم دوست دارم هت‌تریک کنم، اما یک وقت‌هایی نمی‌گیرد. توپِ اول از نظر من زمین خشک بود. وقتی زدم توپ ایستاد، اما در نیمه دوم زمین خیس شد و توپ‌ راحت حرکت کرد. چرا از این زاویه نگاه می‌کنید؟ از این زاویه نگاه کنید که خیلی موقعیت ایجاد می‌کنیم. بسکتبال نیست که همه توپ‌ها به گل برود و ما خیلی خوب موقعیت ایجاد می‌کنیم».

 

با هیچ تیمی صحبت نکردم

مهدی ترابی بعد از پیروزی 4 بر 3 پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، گفت: «به همه کسانی که به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند تبریک می‌گویم و خداراشکر ناامید به خانه‌هایشان برنگشتند. فکر نمی‌کردیم بازی اینقدر برای ما سخت شود ولی خیلی خوب به بازی برگشتیم و خداراشکر که دل همه هواداران را شاد کردیم».

 

بازیکن پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت تمدید قراردادش با سرخپوشان و نگرانی هواداران از بابت خروج او و دانیال اسماعیلی‌فر از تیم تهرانی در پایان فصل تصریح کرد: «ان‌شاءالله این بازی‌ها تمام شود. فعلاً از بازی‌ها لذت می‌بریم. دو بازی دیگر در پیش داریم و امیدوارم با قهرمانی تمام شود».

 

ترابی راجع‌به اینکه دیگر سرنوشت قهرمانی در دست پرسپولیس است، گفت: «دیگر روند چرخید و همه چیز به خودمان بستگی دارد. باید تمرکز بهتری داشته باشیم. 2 بازی باقی مانده نسبت به این بازی فوق العاده سخت‌تر است. قطعاً کادر و بچه‌ها اهمیت این بازی را می‌دانند؛ همه ما تلاش می‌کنیم تا سربلند از زمین خارج شویم».

 

مهدی ترابی درباره شایعه نارضایتی‌اش بابت میزان دریافتی از پرسپولیس و احتمال خروجش از جمع سرخ‌پوشان و مذاکره با تراکتور و یک تیم صنعتی، گفت: «هنوز هیچ صحبتی انجام نشده و اتفاقی نیفتاده است. امیدوارم باشگاه چاره خوبی بیندیشد. من با هیچ تیمی صحبت نکرده‌ام. نمی‌دانیم مدیران سال آینده چگونه می‌خواهند تیم را ببندند».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا