آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آماری که رئال را از صعود ناامید می‌کند

رئال مادرید در تاریخ خود هرگاه بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان را در خانه مساوی کرده، نتوانسته به فینال برود.

رئال مادرید دیشب در دیداری که دو چهره متفاوت از خود ارائه داد، در نهایت برابر سیتی با تساوی 1-1 متوقف شد. رئال در برنابئو 30 دقیقه ابتدایی رنج کشید ولی سپس توانست از فشار حملات سیتی خارج شده و توسط وینیسیوس به گل اول برسد با این حال کوین دی‌بروینه در نیمه دوم گل تساوی را زد و با وجود برتری رئال در یک ربع پایانی، بازی با تساوی به اتمام رسید. بازی برگشت چهارشنبه هفته بعد در اتحاد برگزار خواهد شد و باید دید کدام تیم فینالیست می‌شود.

رئال در تاریخ خود چهار بار در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان و در خانه با تساوی متوقف شده و در بازی برگشت نتوانسته صعود کند. اولین بار فصل 76-1975 رئال در برنابئو برابر بایرن 1-1 مساوی کرد ولی در بازی برگشت 2-0 باخت. فصل 88-1987 رئال در برنابئو مقابل پی اس وی آیندهوون 1-1 مساوی کرد و در بازی برگشت با تساوی بدون گل از رسیدن به فینال باز ماند. در فصل 89-1988 رئال در خانه برابر میلان 1-1 مساوی کرد ولی در بازی برگشت در سن سیرو 5-0 باخت. جالب اینکه گل اول میلان را کارلو آنچلوتی زده بود. در فصل 21-2020 نیز رئال در خانه برابر چلسی 1-1 متوقف شد و در بازی برگشت 2-0 باخت و نتوانست به فینال برسد. 

رئال همچنین دو بار در بازی رفت نیمه نهایی نتوانسته پیروز شود ولی در بازی برگشت موفق به صعود شده که هر دو بار برابر سیتی بود. اولی در سال 2016 و دومی فصل گذشته. رئال همچنین هرگز نتوانسته در اتحاد برابر سیتی پیروز شود و باید دید این بار طلسم می شکند یا خیر.

گروه نرم افزاری ماهور
50 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا