آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

راموس: دقیقه ۹۰ و با پنالتی به رئال گل می‌زنم!

سرخیو راموس در مراسم معارفه خود در سویا گفت که مشکلی برای پنالتی زدن به رئال مادرید آن هم در دقیقه 90 نخواهد داشت.

مراسم معارفه سرخیو راموس در سویا دیشب با حضور 23 هزار هوادار این باشگاه در سانچس پیسخوان برگزار شد و اسطوره فوتبال اسپانیا رسما به هوادران معرفی شد.

 

او پس از 18 سال به خانه سابقش برگشته و گفت که انگیزه فراوانی خواهد داشت. راموس گفت می توانست با پی اس جی تمدید کند ولی به این نتیجه رسید که دوره‌اش تمام شده و باید جدا شود. او گفت که هدفش از ابتدا برگشتن به سویا و ادای دین به باشگاه جوانی هایش بود.

در نشست خبری از راموس در مورد رئال مادرید سوال شد و اینکه چه انتظاری از هواداران رئال در بازگشت به برنابئو دارد و او پاسخ داد: «همه می دانند که قلب من بین سویا و رئال تقسیم شده است. عشق من به رئال مادرید نیاز به اثبات ندارد و امیدوارم در بازگشت به برنابئو همان شور و علاقه ای که من به رئال و هوادارانش دارم را دریافت کنم.»

گروه نرم افزاری ماهور

دقیقه 90 و پنالتی برای سویا برابر رئال. شما پشت توپ قرار می گیری؟ این یکی دیگر از سوالات چالشی از راموس بود و او گفت: «البته این بستگی به مربی و ایوان راکیتیچ دارد که در سویا پنالتی‌ها را می زند. همه می دانید که من عاشق چالش هستم و اگر پنالتی را به من بدهند، بله، پشت توپ می ایستم. تیم من الان سویاست و باید برای موفقیتش تلاش کنم؛ حتی برابر رئال مادرید. همه تلاشم را نیز خواهم کرد که پنالتی را گل کنم.».

11 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا