آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

طعنه‌ راموس به ایلان ماسک به خاطر فروش «تیک آبی» توئیتر

ستاره اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن به ثروتمندترین مرد جهان و مالک جدید توئیتر به خاطر سیاستی که برای درآمدزایی از این شبکه اجتماعی در پیش گرفته، طعنه زد.

تصمیم ایلان ماسک مالک جدید توئیتر برای برداشتن تیک آبی (نشان به رسمیت شناخته شدن حساب‌های کاربری افراد حقیقی یا حقوقی) با اعتراض‌هایی از سوی کاربران این شبکه اجتماعی همراه بوده است. ماسک آن دسته از افرادی که خواهان تیک آبی هستند را ملزم به پرداخت ماهانه 8 دلار کرده است. این رقم برای مشاهیر پردرآمد دنیا رقم ناچیزی محسوب می‌شود اما آنها انتظار دارند که به جز پرداخت حق اشتراک ماهانه برای داشتن این نشان، شرایطی فراهم شود که آنها در این شبکه اجتماعی پرمخاطب حداقل مورد اهانت و تهدید واقع نشوند و این پیشنهادی بوده که سرخیو راموس ستاره سابق رئال مادرید به شیوه‌ای کنایه‌آمیز به ماسک انتقال داده است.

 

راموس در پیامی در صفحه شخصی خودش نوشته است: اینکه مردم را مجبور کنی هزینه کنند و از این راه پول دربیاوری هم یک استراتژی است اما نفرت‌زدایی، تبلیغ احترام گذاشتن به دیگران و تبدیل توئیتر به محلی بهتر می‌تواند چیز دیگری باشد. محض اطلاع…».

مدافع باتجربه پاری‌سن‌ژرمن در ادامه تصاویری از پیام‌های توهین‌آمیز و تهدیدآمیزی که دشمنانش در توئیتر برای او فرستاده‌اند را در حساب خود به نمایش درآورده است. در یکی از آنها کاربری که مشخص است به شدت از راموس متنفر است، نوشته:« شیرین‌‌ترین روزهای زندگی من این چهار روز خواهند بود: زمانی راموس بمیرد، زمانی که پیلار روبیو بمیرد (همسر راموس)، زمانی که اولین فرزندش بمیرد و زمانی که دومین فرزندش بمیرد…».

گروه نرم افزاری ماهور

 

این اما تنها یکی از چندین و چند پیام تنفرآمیزی بود که در آنها آرزوی مرگ راموس و عزیران او شده و تکرار این داستان کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا را مجاب کرده به ماسک طعنه بزند.

55 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا