آخرین مطلباسلایدرمهمترین اخبار روز

رحمتی به جای انتقاد از داور دنبال اشتباهات خودش باشد

سرمربی نوبهار ازبکستان به انتقادهای همتای ایرانی‌اش در نساجی از عملکرد داور در بازی لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

سیدمهدی رحمتی، سرمربی نساجی شب گذشته پس از شکست 2 بر یک تیمش در هفته سوم گروه D لیگ قهرمانان آسیا در خانه نوبهار ازبکستان از داوری انتقاد کرد. رحمتی اشتباهات داوری را به عنوان عامل اصلی باخت تیمش در این بازی می‌دانست.

در این میان ساموئل بابایان، سرمربی نوبهار در واکنش به انتقادهای رحمتی از عملکرد داور گفت: به طور کلی عادت ندارم درباره داوران صحبتی کنم. به نظرم داور توانست بازی نوبهار با نساجی را به خوبی هدایت کند. هر توقف بازی را به دقت محاسبه کرد و آنها را در تعیین وقت اضافه در نظر گرفت. اگر به خاطر داشته باشید داور در بازی‌مان برابر الهلال 14 دقیقه وقت اضافه گرفت. بهتر است هر کسی کار خودش را انجام دهد. شما بهتر است به جای ایراد گرفتن از دیگران دنبال پیدا کردن اشتباهات خودتان باشید. درست است که ما خودمان هم در این بازی گاهی اعتراض‌هایی داشتیم. اتفاقاٌ همین داور چهارم زمانی که من سرمربی تیم ملی ازبکستان بودم، سرنوشت‌مان را رقم زد. در بازی با چین یک ضربه پنالتی گرفت و ما از جام جهانی محروم شد. داور پیش من آمد و گفت مدت زمان وقت اضافه را به اندازه‌ای که موردنیاز بود، در نظر گرفت.

بابایان خاطرنشان کرد: ما در بازی با نساجی شایسته پیروزی بودیم و یک نوبهار جدید متولد شد. هیچ بازی معمولی در لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد و بازیکنان نوبهار عطش و میل خود را برای پیروزی برابر نساجی نشان دادند.

62 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا