آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

رحمتی: بیشتر از ۸ دقیقه نتوانستیم دوام بیاوریم

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: همانند بازی‌های گذشته چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان آسیا، بیشتر از هشت دقیقه نتوانستیم دوام بیاوریم و اشتباه فردی نداشته باشیم.

سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل نوبهار ازبکستان در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: نتیجه بازی واقعاً ضربات آخری بود که به سمت دروازه‌ها زده شد. ضربات آخر به کیفیت بازیکن بازمی‌گردد. همانند بازی‌های گذشته چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان آسیا، بیشتر از هشت دقیقه نتوانستیم دوام بیاوریم و اشتباه فردی نداشته باشیم. بعد از دو گلی که دریافت کردیم دو موقعیت‌ خوب داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم که این اتفاق نیفتاد.

 

وی افزود: با اینکه خوب به بازی برگشتیم و نیمه دوم بچه‌ها خیلی خوب بودند، اما در شروع نیمه دوم روی یک اشتباه کارمان خیلی سخت شد. فوتبال جای تملق نیست. با تیم نوبهار بازی می‌کردیم که چند سال در لیگ ازبکستان خوب بازی کرده است. ما هم تیم جوانی هستیم و مشغول پوست اندازی هستیم.

سرمربی نساجی گفت: اشتباهات دارد ما را اذیت می‌کند اما مسئول همه اشتباهات و نتایج تیم من هستم. این تیم یک پنجره نقل و انتقالاتی دیگر نیاز دارد تا یکسری بازیکن به تیم اضافه کنیم. در اولین فصل حضور در لیگ قهرمانان آسیا چیزی جز تجربه اندوزی نمی‌توانیم داشته باشیم.

 

گروه نرم افزاری ماهور

رحمتی تصریح کرد: از قبل شرایط را پیش‌بینی کرده بودیم و عملاً همه این شرایط را گفته بودیم. شما بازی ما با نوبهار را در ازبکستان دیدید و امروز هم موقعیت‌های ما را مشاهده کردید. فکر می‌کنم سرآمد موقعیت‌های گلی که داشتیم توپی بود که بعد از برخورد با شکم محمدرضا آزادی روی تور بالای دروازه نشست. باز هم می‌گویم مسئولیت همه چیز با من است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تیم بازی با کیفیتی در لیگ نمایش دهد و به شرایطی که وعده دادیم برسیم.

8 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا