آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ردپای عربستانی‌ها در نزدیکی رم

منابع ایتالیایی از احتمال فروش باشگاه رُم به گروهی از سرمایه‌گذاران عربستانی خبر داده‌اند.

نشریه رپوبلیکای ایتالیا در خبری نوشته است که خانواده فردکین، مالک باشگاه رم در فکر فروش این باشگاه هستند و به همین منظور با یک گروه از سرمایه‌گذاران عربستانی وارد مذاکره شده‌اند.

 

طبق ادعای این نشریه؛ روز سه ‌شنبه جلسه‌ای در شهر ریاض عربستان میان مسئول دپارتمان حقوقی باشگاه رم و یک گروه سرمایه‌گذاری عربستانی برگزار و در آن موضوعات مختلفی مورد بحث قرار گرفته که انتقال مالکیت باشگاه به سعودی‌ها هم ظاهراً جزو آنها بوده است.

چیزی که باعث شده این فرضیه توسط رپوبلیکا مطرح شود، سفر اریک ویلیامسون، مشاور معتمد خانواده فردکین و عضو هیئت رئیس باشگاه رم از آمریکا به عربستان برای حضور در این جلسه بوده که نشان از اهمیت بالای آن داشته است.

 

گروه نرم افزاری ماهور

گویا مشتریان سعودی رم به یک گروه محدود نمی‌شوند. یکی از این مشتریان، صندوق سرمایه گذاری عام متعلق به دولت عربستان که است که هم اکنون هم صاحب تیم‌‌های مانند نیوکاسل، الهلال، الاتحاد و النصر است. دیگرمشتری رمی‌ها، یک سرمایه گذار خصوصی به نام ترکی آل‌شیخ است که گویا به عنوان مشاور خانواده سلطنتی فعالیت دارد.

 

طبق ادعای رپوبلیکا خانواده فردکین امیدوار هستند که در مالیک باشگاه رم با یکی از دو مشتری عربستانی سهیم شوند اما ظاهراً هر دو مشتری گرگ‌ها خواهان صد درصد مالکیت باشگاه هستند و برای آن هم پیشنهادی حدود 900 میلیون یورو به علاوه 300 میلیون یوروی دیگر برای احداث استادیوم جدید آماده کرده‌اند.

59 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا