آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

رسمی: آنتونی از منچستریونایتد کنار گذاشته شد

آنتونی، ستاره گرانقیمت برزیلی، تا زمان رسیدگی به اتهاماتی که به وی نسبت داده شده، از منچستریونایتد کنار گذاشته شد.

دو روز پیش بود که اعلام شد با شکایت دو زن دیگر از آنتونی، ستاره منچستریونایتد، آینده فوتبالی او در آستانه نابودی کامل قرار گرفته است.

 

بعد از شکایت همسر سابق آنتونی که او را متهم به آزار و اذیت فیزیکی کرده بود، این بازیکن از تیم ملی برزیل کنار گذاشته شد و باشگاه منچستریونایتد نیز با صدور بیانیه ای از برخورد جدی با این بازیکن خبر داد. این تمام ماجرا نبود و دردسر جدیدی برای آنتونی درست شده و دو زن دیگر نیز همین اتهامات را به او وارد کرده‌اند.

رایسا دی فریتاس، دانشجوی حقوق مدعی شد که پس از یک حادثه در ماه می 2022 که طی آن توسط آنتونی و مالو اوهانا – همسر سابق دودو بازیکن برزیلی – پس از حضور در یک کلوپ شبانه سائوپائولو مورد حمله قرار گرفت، آسیب دیده و راهی بیمارستان شده است.

گروه نرم افزاری ماهور

در همین رابطه دقایقی پیش باشگاه منچستریونایتد بیانیه‌ای به این شرح صادر کرد: «منچستریونایتد اتهامات مطرح شده علیه آنتونی را تایید می کند. بازیکنانی که در مسابقات بین المللی شرکت نکرده اند، قرار است روز دوشنبه به تمرینات بازگردند، با این حال، با آنتونی توافق شده است که تا زمان رسیدگی به اتهامات، بازگشت خود را تا اطلاع ثانوی به تاخیر بیندازد. ما به عنوان یک باشگاه، اعمال خشونت آمیز را محکوم می کنیم. ما اهمیت حفاظت از همه کسانی که در این وضعیت دخیل هستند را درک می کنیم و تأثیر این اتهامات بر بازماندگان را می پذیریم.»

آنتونی نیز تایید کرد که فعلا در تمرینات یونایتد شرکت نخواهد کرد: «من با منچستریونایتد به توافق رسیده ام تا زمانی که به اتهامات مطرح شده علیه خود رسیدگی کنم، یک دوره غیبت و دوری از تیم را داشته باشم. می‌خواهم بار دیگر بی‌گناهی خود را از مواردی که به آن‌ها متهم شده‌ام، اعلام کنم و با پلیس همکاری کامل خواهم کرد.»

70 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا