آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

رسمی: ستاره منچسترسیتی به الاهلی پیوست

همان‌طور که انتظار می‌رفت، ریاض محرز با قراردادی چهار ساله راهی الاهلی شد.

ریاض محرز را می‌توان یکی از بزرگترین شکارهای تابستانی فوتبال عربستان قلمداد کرد. ستاره الجزایری منچسترسیتی به پنج سال حضورش در جمع سیتیزن‌ها پایان داد و از فصل بعد با لباس الاهلی به میدان خواهد رفت.

 

این باشگاه سعودی در تمام هفته‌های گذشته، تلاش می‌کرد تا بتواند رضایت سیتی و ریاض محرز را به دست بیاورد تا اینکه بالاخره پپ گواردیولا اجازه خروجی را به ستاره الجزایری داد.

 

باشگاه الاهلی با انتشار ویدیویی از لحظه در دست داشتن پیراهن این باشگاه توسط محرز، مراحل عقد قرارداد با این بازیکن را که در پاریس صورت گرفته، به تصویر کشید.

گروه نرم افزاری ماهور

الاهلی برای به خدمت گرفتن محرز، مبلغ 30 میلیون یورو را به منچسترسیتی پرداخت کرده و قرارداد این بازیکن نیز تا سال 2027 خواهد بود.

 

باشگاه سیتی طی پنج سال حضور محرز در این تیم، مبلغی نزدیک به 70 میلیون یورو را برای این بازیکن هزینه کرده بود و حالا می‌تواند بخش بزرگی از آن را به حساب‌های خود برگرداند.

 

هنوز خبر دقیقی درخصوص دستمزد این بازیکن منتشر نشده ولی گفته می‌شود که محرز سالانه حدود 50 میلیون یورو از الاهلی دستمزد می‌گیرد. رقم وحشتناکی که پاسخ منفی دادن به آن برای یک بازیکن 32 ساله، غیرممکن بود.

59 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا