آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

رقم مورد نظر پاری‌سن‌ژرمن برای فروش امباپه به رئال

رقم درخواستی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای فروش ستاره فرانسوی‌اش بسیار کمتر از آن چیزی است که در شروع بازار نقل و انتقالات عنوان شده بود.

به نقل از آ اس اسپانیا؛ داستان پرحاشیه ماندن یا انتقال کیلیان امباپه ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور بسته شود، البته این به شرطی است که رئال مادرید یا هر تیم دیگری که او را می‌خواهد، حاضر شود رقم مدنظر PSG را بپردازد.

 

در نخستین روزهای پس از خودداری امباپه از تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن – قراردادی که فقط یک سال از آن باقیمانده – شایعاتی مبنی بر تمایل رئال مادرید برای خرید بازیکن فرانسوی و آمادگی PSG برای فروش او در ازای 200 میلیون یورو شنیده می‌شد اما نه تنها رئال مادرید حاضر به پرداخت چنین رقم نشده، بلکه حتی یک تماس هم برای مذاکره با قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه انجام نداده است.

روزها یکی پس از دیگری می‌گذرد و بازار نقل و انتقالات به پایان خود نزدیک‌تر می‌شود اما گویا نه رئال مادرید خیال خرید امباپه را دارد، نه امباپه تلاشی برای رفتن انجام می‌دهد. این موضوع باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را نگران از دست دادن امباپه به عنوان بازیکن آزاد کرده و حالا باشگاه فرانسوی حاضر شده برای فروش او تخفیف بدهد.

 

گروه نرم افزاری ماهور

نشریه اکیپ فرانسه در همین راستا مدعی شده که پاری‌سن‌ژرمن با رقمی در حدود 150 میلیون یورو نیز به فروش امباپه رضایت می‌دهد. رئال مادرید اما ظاهراً با این رقم هم قصد خرید ندارد و این‌طور که به نظر می‌رسد، طرف اسپانیایی می‌خواهد تا جای ممکن ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را تحت فشار قرار دهد.

 

پاریسی‌ها اخیراً با هدف تحت فشار قرار دادن امباپه برای ترک باشگاه او را از لیست بازیکنان‌شان برای حضور در اردوی پیش فصل خط زده‌اند اما الخلیفی می‌داند که ادامه دادن به این جنگ علنی با بازیکنی که سمبل تیم ملی فرانسه است – آن هم در فصل منتهی به یورو 2024 – برای او و همکارانش با تبعات و ضدتبلیغ‌هایی همراه خواهد بود.

 

در حال حاضر چیزی که مسلم به نظر می‌رسد، بسته بودن دست‌های PSG به خاطر موضعی است که امباپه در پیش گرفته. طبق قانون باشگاه نمی‌تواند بازیکنی که هنوز قرارداد دارد را به اجبار به تیمی دیگر بفرستد اما مشکل پاریسی‌ها فقط این نیست، چون اگر امباپه تا پایان قراردادش در پارک دو پرنس بماند، آنها باید 80 میلیون یورو هم به عنوان پاداش وفاداری به او بپردازند. به همین دلیل ممکن است داستان به سمت و سویی برود که PSG فقط به ضرر نکردن رضایت بدهد.

53 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا