آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

رکورد جدید لئو: اگه می‌تونی به این برس کریس!

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن به یک رکورد جدید در بازی با نانت دست یافت.

این که در هر بازی لیونل مسی به یک رکورد جدید دست پیدا کند دیگر عادی شده اما همان‌طور که هواداران این فوق ستاره هیچ‌گاه از این افتخارات سیر نمی‌شوند و هر بار بابت آن به لئو بیشتر افتخار می‌کنند، خود این بازیکن نیز همچنان در مسیر خلق رکوردهای جدید است. او دیشب در بازی با نانت هم رکوردی منحصر به فرد را به نام خود ثبت کرد.

 

بر اساس این رکورد جدید، لیونل مسی در طول دوران باشگاهی خود روی به ثمر رسیدن 1000 گل تاثیر مستقیم داشته است. این رکورد در جریان پیروزی 4-2 پاری‌سن‌ژرمن مقابل نانت به دست آمد؛ جایی که او توانست یکی از گل‌های تیمش را به ثمر برساند.

او که همین چند وقت پیش به رکورد 700 گل باشگاهی رسید، دیشب با زدن هفتصد و یکمین گل خود، مجموع گل‌ها و پاس گل‌های خود در عرصه باشگاهی را به عدد 1000 رساند؛ لئو 299 پاس گل در لالیگا و لیگ یک فرانسه داده که وقتی آن را با 701 گل او جمع کنیم، به عدد شگفت انگیز 1000 خواهیم رسید.

گروه نرم افزاری ماهور

این رکورد در هشتصد و چهل و یکمین بازی لیونل مسی به دست آمد. بنابراین او در طول دوران باشگاهی خود به طور میانگین (1.19) در هر بازی حداقل روی یک گل تأثیر مستقیم (گلزنی یا پاس گل) داشته است.

 

در شرایطی که بازار رقابت مسی و رونالدو در ثبت رکوردهای شگفت‌انگیز همچنان داغ بوده و ستاره پرتغالی با حضور در لیگ عربستان در پی بالا بردن شمار گل‌های  باشگاهی خود است، مسی با ثبت این رکورد، کریس را در فازی دیگر به مبارزه طلبید و باید دید او در برابر این رکورد، چه رکوردی را رو خواهد کرد.

9 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا