آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

سردار خشمگین‌تر از مورینیو : درگیری و اخراج!

جدایی سردار آزمون در زمستان ‌از فوتبال ایتالیا پایان ناخوشی داشت.

سردار آزمون مهاجم ایرانی رم که مورینیو او را به عنوان بازیکن جانشین برای تغییر اوضاع بازی وارد زمین کرد در شرایطی که به نظر تحمل وقت‌کشی بازیکنان لاتزیو را نداشت، پس از درگیری با بازیکن حریف از زمین اخراج شد.

این اتفاق لحظاتی پیش از سوت پایان بازی و در شرایطی رقم خورد که آزمون در طول مسابقه فقط یک بار در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که با یک پاس عالی بلوتی را صاحب توپ کرد که دروازه‌بان لاتزیو با یک واکنش عالی اجازه باز شدن دروازه را نداد تا رم که یک بر صفر عقب افتاده بود در تغییر نتیجه بازی ناکام بماند.

آزمون که در طول مسابقه بارها و بارها در انتظار ارسال یک توپ سالم از هم‌تیمی‌هایش بود و مجبور عقب آمدن برای راه‌اندازی حملات تیمش می‌شد، در ثانیه های پایانی بازی و در شرایطی که پدرو هم از مسابقه اخراج شده بود در یک صحنه از بازیکن لاتزیو عصبانی شد و ضربه‌ای به نیکولو روولا زد و با کارت قرمز از زمین اخراج شد. متئو گوندوزی، هافبک لاتزیو و مانچینی، ستاره رم نیز در متن درگیری حضور داشتند.

این یک پایان تلخ برای سردار آزمون در رم پیش از حضور او در تیم ملی فوتبال ایران بود. البته سردار اگر در همین بازی کمی خوش شانس بود می‌توانست یک پاس گل به ثبت برساند.

گروه نرم افزاری ماهور

 

حالا سردار باید با فراموشی این اتفاق تلخ خود را به اردوی تیم ملی فوتبال ایران برساند تا در بهترین فرم شاگردان امیر قلعه‌نویی را در تورنمنت حساس جام ملتهای آسیا همراهی کند.

70 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا