آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

سرزو ۳-۲ پی‌اس‌جی: پاریس بدون امباپه تیم نیست!

پی‌اس‌جی در دومین بازی تدارکاتی خود در ژاپن برابر سرزو اوزاکا شکست خورد، در حالی که دو بار از میزبانش پیش افتاده بود.

پاری سن ژرمن در دومین بازی تور آسیایی خود امروز به مصاف سرزو اوزاکا رفت. پاریسی‌ها در بازی اول برابر النصر بدون گل متوقف شده بودند و در روزی که نیمار روی نیمکت نشسته بود، برابر حریف ژاپنی روز سختی را پشت سر گذاشتند.

پی اس جی در دقیقه 17 بازی به گل رسید. روی ارسال زایر امری به درون محوطه جریمه، اکیتیکه بود که زودتر از گلر به توپ رسید و با یک تک ضربه کار را تمام کرد. این گل تنها پنج دقیقه دوام داشت.

در دقیقه 22 روی اشتباه دانیلو و اشکرینیار، کروکس موفق شد گل تساوی را برای میزبان بزند.

گروه نرم افزاری ماهور

پی اس جی در ادامه نیمه نخست روی دو شوت مارکو آسنسیو خطرساز ظاهر شد و البته یک گل اکیتیکه نیز مردود اعلام شد تا دو تیم با تساوی 1-1 به رختکن بروند.

سه دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که پی اس جی به گل دوم رسید. حرکت از ویتینیا شروع شد. او توپ را بیرون محوطه جریمه به اکیتیکه رساند و پاس پشت پای این بازیکن برای ستاره پرتغالی منجر به گل دوم شد. ویتینیا در مصاف تک به تک با گلر سرزو اشتباه نکرد و حساب کار 1-2 شد.

 

در دقیقه 68 سرزو گل تساوی را زد. اشتباه در دریبل زنی لوکاس هرناندز، خرید جدید پاریس، باعث شد تا کیتانو گل دوم و تساوی میزبان را بزند.

یازده دقیقه بعد کاگاوا، کاپیتان سرزو، با یک شوت تماشایی موفق شد گل سوم را نیز وارد دروازه پی اس جی کند تا تیم تحت هدایت لوئیس انریکه در آستانه شکست قرار بگیرد.

 

در نهایت این بازی با برتری 3-2 سرزو به اتمام رسید.

54 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا