آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

برزیل ۲-۴ سنگال: قهرمان آفریقا برزیل واقعی بود!

سنگال در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه 4-2 برزیل را شکست بدهد.

امشب تیم‌های برزیل و سنگال در دیداری دوستانه در لیسبون پرتغال مقابل هم قرار گرفتند و در نهایت این سادیو مانه و هم‌تیمی‌هایش بودند که با ارائه نمایشی دیدنی به پیروزی 4-2 رسیدند.

 

برزیلی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 11 بود که لوکاس پاکتا گل اول بازی را به ثمر رساند. روی یک حرکت از سمت چپ و ارسال وینیسیوس بود که پاکتا با ضربه سر دروازه سنگال را باز کرد.

بعد از این گل برتری برزیل ادامه پیدا کرد و این تیم حتی در دقیقه 17 صاحب یک ضربه پنالتی شد اما داور بعد از استفاده از VAR تصمیمش را تغییر داد.

گروه نرم افزاری ماهور

پنج دقیقه بعد این سنگال بود که به گل تساوی رسید. روی یک ارسال از سمت راست بود که توپ با دفع ناقص بازیکنان برزیل به حبیب دیالو رسید و والی تماشایی پای چپ او، دروازه برزیل را باز کرد.

در ادامه دو تیم نمایش پایاپایی داشتند اما حملات آنها به موقعیت ویژه‌ای منجر نشد و نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

نیمه دوم را سنگال بهتر آغاز کرد و در دقیقه 52 به گل دوم رسید. روی یک حرکت خوب از بازیکنان سنگال بود که مارکینیوش در تلاش برای قطع ضربه سر دیالو، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

تنها سه دقیقه بعد، سادیو مانه اختلاف را به دو گل افزایش داد. ابتدا ادرسون ضربه ادریسا گه‌یه را دفع کرد اما توپ برگشتی به دیالو رسید و او هم مانه را صاحب موقعیت کرد تا او با ضربه‌ای تماشایی، دروازه برزیل را باز کند.

بعد از این گل برزیلی‌ها پیش کشیدند و در دقیقه 58، مارکینیوش توانست اشتباهش را جبران کند و گل دوم برزیل را به ثمر رساند. روی یک ضربه کرنر بود که مارکینیوش بعد از کنترل توپ با سینه، با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

در ادامه این برزیلی‌ها بودند برای زدن گل تساوی تلاش بیشتری کردند اما در وقت‌های اضافی این سنگال بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای ادرسون روی جکسون باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. مانه پشت ضربه قرار گرفت و با فریب ادرسون، گل چهارم سنگال را هم به نام خود ثبت کرد تا قهرمان آفریقا مقابل برزیل به یک پیروزی شیرین برسد.

62 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا