آخرین مطلباسلایدرمهمترین اخبار روز

سیدصالحی: استرس از روی زاهدی برداشته شد/ گل گهر ترسو بازی کرد

یک کارشناس فوتبال می‌گوید گل گهر شادابی سال‌های گذشته را نداشت و ترسو بازی کرد.

سید مهدی سیدصالحی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی شاگردان گل محمدی اظهار کرد: پرسپولیس در این بازی یک تغییر داشت و جای ریگی از سرلک استفاده کردند. آن‌ها بازی مالکانه‌ای داشتند و با سیستم ۱-۴-۱-۴ بازی کردند و در مقابل گل گهر ۲-۵-۳ بازی کردند و چشم به ضد حمله داشتند. پرسپولیس از ابتدا بازی را در اختیار گرفت و با گلزنی زاهدی نیمه اول بازی را با پیروزی پشت سرگذاشت.

گل‌گهر ترسو بازی کرد

او درباره نیمه دوم این دیدار گفت: پرسپولیس در نیمه دوم هم توانست کارهای ترکیبی انجام دهد اما با تعویض‌های اوزونیدیس، گل گهر کمی هجومی‌تر بازی و روند بهتری پیدا کرد اما در کل گل‌گهر آن کیفیت لازم را نداشت و ترسو بازی کرد. خستگی از دقیقه ۷۵ در پای بازیکنان مشهود بود و دلیل آن فشار مسابقات است.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره گلزنی شهاب زاهدی عنوان کرد: این‌ که ۵، ۶ بازی گل نزنید، استرس خاصی روی بازیکن ایجاد می‌کند. این گل روی زاهدی بسیار تاثیر مثبت خواهد داشت و او را از زیر فشار خارج می‌کند.

او درباره ضربه سر مهاجم گل گهر و توپی که بیرانوند از روی خط بیرون کشید، عنوان کرد: اگر این توپ گل اعلام می‌شد، شرایط فرق می‌کرد و در ادامه گل گهر می‌توانست از ضد حمله استفاده کند. احساس می‌کنم جای گیری کمک داور خوب نبود و این دلیل تشخیص اشتباهش بود. ما از نظر سخت افزاری و نرم افزاری رو به افول هستیم. هنوز داورای زیادی نداریم که کلاس VAR رفته باشند. این سیستم کار داوری را زیر ذره‌بین می‌برد و باعث پیشرفت داوران ما می‌شود.

سید صالحی همچنین اضافه کرد: گل گهر شادابی سال‌های گذشته را نداشت و خیلی ترسو بازی کرد. هماهنگی لازم را نداشتند و همین باعث شکستشان شد. این بازی در کل کیفیت لازم را نداشت و در نیمه دوم کارهای ترکیبی کمتری دیدیم اما به هر حال یحیی گل محمدی توانست بازی مالکانه‌ای انجام دهد و به خواسته‌اش برسد.

گروه نرم افزاری ماهور

تعطیلی لیگ باعث افت تیم‌ها شد

او در رابطه با تعطیلی لیگ بیان کرد: این تعطیلی روی گل گهر خیلی تاثیر داشت و دیدید که شرایط به چه شکلی رقم خورد. حتی بازی‌های روز گذشته هم نشان داد کیفیت لازم در تیم‌ها وجود ندارد. این اتفاقی بود که به دلیل برنامه ریزی ضعیف لیگ افتاد.

54 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا