آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

بایرن مونیخ ۶-۰ شالکه: در دو قدمی قهرمانی

بایرن مونیخ با پیروزی پر گل 6-0 برابر شالکه حالا تنها دو پیروزی تا قطعی کردن قهرمانی خود در بوندسلیگا فاصله دارد.

در فاصله سه هفته تا پایان بوندسلیگا و در شرایطی که بایرن صدرنشین، تنها یک امتیاز با تیم دوم، دورتموند، فاصله داشت، مونیخی‌ها امروز میزبان شالکه بودند. شالکه در رده 15 قرار داشت و برای سقوط نکردن می‌جنگید. بایرن هم به سه امتیاز بازی نیاز حیاتی داشت و بدون مشکلی خاص نیز به آن دست یافت.

در دقیقه هفت بازی اولین موقعیت جدی را گنابری خلق کرد ولی او در مصاف با گلر شالکه نتوانست ضربه نهایی را دقیق بزند و شولوف با مهاری عالی اجازه باز شدن دروازه شالکه را نداد.

 

سه دقیقه بعد وان در برگ از روی خط دروازه، توپی که توسط کومان زده شده بود را برگشت داد تا بازی بدون گل بماند. بایرن تیم برتر زمین بود و در دقیقه 12 گنابری کمی دیر حرکت کرد و نتوانست پاس مزراوری را به گل تبدیل کند. در دقیقه 15 شوت جمال موسیالا با اختلاف از روی دروازه به بیرون رفت ولی بایرنی‌ها سرانجام در دقیقه 21 به گل رسیدند. زننده گل هم توماس مولر بود.

گروه نرم افزاری ماهور

ستاره کهنه‌کار بایرن روی پاس به عقب لروی سانه با بغل پای چپ به زیبایی توپ را به کنج دروازه شالکه فرستاد تا بایرن 1-0 پیش بیفتد.

 

6 دقیقه بعد بایرن به یک ضربه پنالتی دست یافت. داور پس از بازبینی صحنه، خطا روی موسیالا را پنالتی گرفت و جاشوا کیمیش بر خلاف جهت گلر توانست توپ را وارد دروازه کند و بایرن 2-0 پیش بیفتد. بایرن در ادامه موقعیت‌های خوب دیگری هم داشت ولی نیمه اول با همان دو گل به اتمام رسید.

6 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که بایرن به گل سوم هم رسید. حرکات تکنیکی و دریبل‌های ویرانگر ژوائو کانسلو که امروز مدافع چپ بود و پاس عالی او برای گنابری با شوت محکم پای چپ این بازیکن همراه شد تا از زاویه‌ای نه چندان مناسب در درون محوطه جریمه، گل سوم بایرن به ثبت برسد.

بایرن تیم کاملا برتر و مسلط زمین بود و در دقیقه 66 چهارمین گل را نیز وارد دروازه آبی‌ها کرد. گل توسط سرژ گنابری به ثمر رسید تا در این بازی دبل کرده باشد. او روی یک حرکت انفرادی و در مصاف تک به تک با گلر او را دریبل زد و گل دوم خود و چهارم بایرن را به ثمر رساند.

 

در دقیقه 80 نوبت به ماتیس تل رسید تا گل پنجم بایرن را بزند. پاس عمقی تماشایی موسیالا با ضربه پای چپ تل همراه شد تا بایرن 5-0 پیش بیفتد.

 

در دقیقه 86 لئون گورتزکا با ضربه سر گل ششم بایرن را زد ولی گل به درستی آفساید اعلام شد. گل ششم ولی کمی دیرتر به ثبت رسید. مزراوی روی پاس عالی مانه، در مصاف تک به تک با دروازه‌بان با یک بغل پا کار را تمام کرد.

در نهایت بایرن این بازی را 6-0 برد و حالا دو پیروزی تا قهرمانی فاصله دارد.

56 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا