آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

شب جنجالی نقش جهان؛ الاتحاد به میدان نیامد!

دیدار سپاهان ایران و الاتحاد عربستان به دلیل عدم حضور نماینده عربستان در زمین مسابقه برگزار نشد.

هواداران سپاهان خود را به ورزشگاه نقش جهان اصفهان رسانده بودند تا رسماً اولین بازی خانگی طلایی‌پوشان در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود؛ آن‌هم در حالی‌که شاگردان ژوزه مورایس باید امشب در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم الاتحاد عربستان قرار می‌گرفتند و به نظر می‌رسید با توجه به استقبال پرشور هواداران از این مسابقه، دوئلی جذاب در انتظار فوتبال آسیا است اما برخلاف تصورها، تقابل امشب لغو شد!

 

الاتحادی‌ها با وجود آنکه کاروان‌شان به ورزشگاه نقش جهان منتقل شد اما حاضر به انجام تمرین پیش از بازی نشدند و بعد از عدم حضور در زمین مسابقه برای گرم کردن پیش از شروع بازی، آن‌ها برای انجام مسابقه هم وارد زمین نشدند و در اقدامی غیرمنتظره، ورزشگاه را ترک کردند تا تقابل حساس هفته دوم فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به انجام نرسد و حالا همگان در انتظار تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره مسابقه جنجالی امشب هستند که گمانه‌زنی‌های زیادی درباره سرنوشت آن مطرح است.

 

مدیران باشگاه سپاهان برای عدم لغو مسابقه تلاش زیادی کردند؛ آن‌ها حتی برای میزبانی از تماشاگران زن به سراغ انتخاب گزینشی تماشاگر رفتند و از حضور زنان عضو باشگاه‌شان بهره بردند تا نزدیک به 200 تماشاگر زن در ورزشگاه نقش جهان حضور پیدا کنند اما با این وجود، عدم حضور بازیکنان الاتحاد در زمین مسابقه، معادلات را تغییر داد و حالا باید دید (AFC) چه تصمیمی برای مسابقه امشب خواهد گرفت؛ تعویق به زمان دیگر یا تعیین نتیجه در کمیته انضباطی؟

گروه نرم افزاری ماهور

 

به ادعای خبرگزاری فارس، گفته می‌شود تاخیر و لغو مسابقه به دلیل وجود تندیس شهید سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان است.

 

همچنین باشگاه سپاهان اعلام کرد که شکایت خود را نسبت به این اتفاق تنظیم و به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه خواهد کرد. تمامی ناظرها و داوران مسابقه نیز ورزشگاه نقش جهان را ترک کرده‌اند.

63 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا