آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

شوک بزرگ به عزت‌اللهی؛ شاه‌ماهی نقل‌وانتقالات سکونشین می‌شود؟

سرنوشت هافبک موردعلاقه یحیی گل‌محمدی در بازار تابستانه همچنان نامشخص است.

سعید عزت‌اللهی همواره در سالیان گذشته در بازار نقل‌وانتقالات جزو چهره‌های خبرساز به شمار می‌آمده و در فصل جدید هم این رویه ادامه دارد. در فصول گذشته، احتمال انتقال او به یکی از تیم‌های نام‌آشنای ایرانی در حد شایعه و گمانه‌زنی مطرح می‌شد اما شرایط برای فصل جدید متفاوت است و عزت‌اللهی مشتریان پروپاقرصی در بازار ایران دارد و همین مسئله باعث شده تا هافبک باتجربه فوتبال ایران به چهره‌ای خبرساز در بازار تابستانه تبدیل شود.

 

عزت‌اللهی که هنوز نیم‌فصل دیگر با تیم وایله کلوب دانمارک قرارداد دارد، در روزهای گذشته شخصاً تلاش کرده تا بتواند رضایت‌نامه خود را از باشگاه دانمارکی دریافت کند؛ آن‌هم در شرایطی که ابتدا پرسپولیس تنها تیم خواهان جذب او بود و بعد از آن‌هم نوبت به استقلال و سپاهان رسید که برای جذب سعید عزت‌اللهی اعلام آمادگی کنند تا ماراتن جذابی میان تیم‌های ایرانی برای جذب عزت‌اللهی شکل گیرد و شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره آینده کاری عزت‌اللهی بیش از پیش شود.

 

رضایت‌نامه‌ای که ناگهان 5 برابر شد!

مدیران باشگاه پرسپولیس در روزهای نخست فعالیت بازار نقل‌وانتقالات تابستانه و بعد از اعلام نیاز یحیی گل‌محمدی به تقویت تیم‌شان در پست هافبک به دنبال جذب عزت‌اللهی بودند. همین مسئله باعث شد تا رایزنی‌های اولیه در این‌باره شکل گیرد که در آن مقطع، مدیران باشگاه وایله کلوب با دریافت 300 هزار یورو برای صدور رضایت‌نامه عزت‌اللهی چراغ سبز خود را نشان می‌دادند و حتی گفته می‌شد که احتمال صدور رضایت‌نامه سعید عزت‌اللهی در ازای دریافت 200 هزار یورو هم وجود دارد!

گروه نرم افزاری ماهور

 

سرخ‌پوشان پایتخت در شرایطی نتوانستند مذاکرات را به سرانجام برسانند که در روزهای گذشته نرخ رضایت‌نامه سعید عزت‌اللهی بعد از آنکه تیم‌های استقلال و سپاهان هم خواهان جذب او شدند، رشدی تصاعدی و غیرمنتظره داشت؛ به‌طوری‌که حالا مسئولان باشگاه دانمارکی به دنبال آن هستند تا در ازای یک میلیون یورو رضایت‌نامه ستاره تیم‌شان را صادر کنند و همین مسئله باعث شده تا راه انتقال عزت‌اللهی به فوتبال ایران تقریباً مسدود شود.

 

یا تمدید کن یا سکونشین بمان!

لیگ برتر دانمارک از روز گذشته آغاز شد و در هفته نخست تیم وایله کلوب مقابل تیم (AFG) به میدان رفت که این بازی شکست یک‌گله وایله همراه بود. نکته مهم این مسابقه، عدم حضور نام سعید عزت‌اللهی در فهرست تیم دانمارکی و سکونشینی او بود. پیگیری‌های بیشتر نشان می‌دهد که مسئولان باشگاه وایله کلوب دانمارک، هافبک ایرانی تیم‌شان را تهدید کرده‌اند که در صورت عدم پذیرش پیشنهاد تمدید 2.5 ساله و یا پرداخت یک میلیون یورو برای صدور رضایت‌نامه‌اش، او را تا پایان نیم‌فصل سکونشین خواهند کرد!

 

مدیران باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته برای جذب سعید عزت‌اللهی تغییر برنامه داده‌اند و گفته می‌شود که با توجه به اینکه حدود 6 ماه تا پایان قرارداد عزت‌اللهی مانده، می‌خواهند با قراردادی آزاد او را برای حضور در پرسپولیس مجاب کرده و در بازار زمستانی به صورت رسمی از عزت‌اللهی رونمایی کنند. در این میان نکته مهم درباره تداوم سکونشینی سعید عزت‌اللهی، دور شدن او از شرایط آرمانی، آن‌هم در آستانه جام ملت‌های آسیا است که می‌تواند برای هافبک ایرانی دردسرساز شود و باید دید در شرایط ویژه به‌وجود آمده، تصمیم نهایی عزت‌اللهی چیست و آیا او تصمیم می‌گیرد برای حفظ جایگاه خود در تیم ملی، لژیونر بماند و قراردادش را با تیم دانمارکی تمدید خواهد کرد یا برای حضور در تیم‌های ایرانی به‌ویژه پرسپولیس، او نیم‌فصل سکونشینی را تجربه خواهد کرد!

54 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا