آخرین مطلباخبارمهمترین اخبار روز

شکایت باشگاه پرسپولیس از خطیر

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که از مدیرعامل استقلال شکایت خواهد کرد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: «علی خطیر که انتشار نامه فدراسیون فوتبال را به عوامل باشگاه پرسپولیس نسبت داده، قطعا‌ً باید در محاکم قضایی پاسخگوی اتهامات خود باشد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قهرمان بلامنازع فوتبال ایران پیوسته در مسیر قهرمانی حرکت می‌کند و قطعاً قهرمان لیگ بعد از هفته پایانی مشخص می‌شود.

باشگاه پرسپولیس طی شکایتی از مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مطالبی که برای تشویش اذهان عمومی و فرار از واقعیت عنوان می‌شود، پیگیر مواردی است که روی میز کمیته انضباطی این دست و آن دست می‌شود و آنها برای فرار از قانون و مقررات و آئین‌نامه فوتبال، دست به دامان ارتباطات و استفاده از نام فدراسیون و ارکان مختلف آن می‌شوند.

باشگاه پرسپولیس برای موفقیت خود برنامه دارد و بی‌شک به برنده چند بازی و قهرمان نیم‌فصل، جام قهرمانی اهدا نمی‌شود. بهتر است شما به فکر حفظ شرایط خود در رده‌های چهارم به بعد جدول رده‌بندی باشید تا شاید بتوانید برای لیگ قهرمانان سهمیه بگیرید تا هواداران خودتان را به جان این و آن نیندازید.

مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شده است که باشگاه پرسپولیس فشار زیادی برای رسیدگی پرونده آنها به ارکان قضایی فدراسیون می‌آورد در صورتی که در جایی دیگر از صداقت و وفاداری و قانونمداری ریاست و ارکان فدراسیون صحبت می‌کند! واقعاً باید برای چنین تفکر و چنین نگرشی، نگران باشگاه استقلال بود. شما که مدعی هستید تخلفی صورت نگرفته است، پس نگران چه‌چیزی هستید؟! نکته جالب‌تر اینکه ایشان نظر ارکان انضباطی، باشگاه‌ها و اصحاب رسانه را به مواردی دیگر و 200 نامه محرمانه دیگر حساس‌تر کرد.

گروه نرم افزاری ماهور

مدیرعامل باشگاه استقلال از حرفه‌ای بودن ریاست فدراسیون فوتبال صحبت می‌کند و این‌که ارکان قضایی فدراسیون تحت هیچ شرایطی از قانون سر باز نمی‌زنند، پس نگران چه‌چیزی هستید و چرا باشگاه پرسپولیس را محکوم به فشار روی فدراسیون و ارکان قضایی می‌کنید؟!

مدیرعامل باشگاه استقلال نباید زیاد نگران باشد، چرا که تا پایان فصل بازی‌های زیادی در جریان است و به‌طور مستند شاهد آن است که با توجه به کسر امتیاز از پرسپولیس و سپاهان، این دو باشگاه همچنان مدعیان واقعی و اصلی قهرمانی بوده و هستند.

باشگاه پرسپولیس نیازی ندارد که به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فشار وارد کند چرا که مدارک و اسناد مشهود، واضح و حاضر است، البته اگر فشار باشگاه استقلال این مدارک را تحت تأثیر و تحریف قرار ندهد.»

65 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا