آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

صحبت‌های تند گل‌محمدی درباره جنجال کنعانی!

یحیی گل‌محمدی با ادبیاتی تند و لحنی خشن گروهی ناشناخته را در پرونده حسین کنعانی مقصر دانست و به آنها هشدار افشای نامشان را داد.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با استقلال تاجیکستان حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. یحیی در این مصاحبه با لحن آرامی مصاحبه خود را آغاز کرد اما ناگهان یک سوال در مورد حواشی مصاحبه حسین کنعانی باعث شد تا او برافروخته شود و با خشم جملات تندی را به زبان بیاورد.

 

گل‌محمدی با اشاره به این موضوع مدعی شد که یک باند رسانه‌ای در حال تخریب و «لجن پراکنی علیه پرسپولیس» هستند و به آنها هشدار داد که اگر لازم باشد «اسامی‌شان را در یک کنفرانس مطبوعاتی خواهد برد. با این حال یحیی همچنین از بازیکنان تیمش خواست تا به دست این افراد آتو ندهند و در گفتار خود مراقب باشند.

 

در این بین موضوعان مصدومان پرسپولیس هم دیگر مسئله‌ای بود که به شدت مورد توجه قرار گرفت و سرمربی پرسپولیس اعلام کرد که پورعلی‌گنجی احتمالا برای بازی‌های پایانی فصل در دسترس خواهد بود.

گروه نرم افزاری ماهور

این کنفرانس مطبوعاتی را بی کم و کاست در ادامه بخوانید:

 

* صحبت‌های اولیه

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز، قبل از هرچیز به تیم خوب استقلال تاجیکستان خوشامد می‌گویم و خوشحالیم که میزبان این تیم خوب هستیم. خوشحالی خودم را از اولین بازی با حضور تماشاگران در مسابقات آسیایی بعد از 4 سال حضورم اعلام می‌کنم. انشاالله فردا عملکرد خوبی داشته باشیم و دل هواداران را شاد کنیم. قطعا انگیزه زیادی برای بازی فردا داریم، دیدار مهمی باتوجه به شرایط جدول است و همه هدفمان کسب سه امتیاز است.

 

آنالیز خوبی از حریف داشتیم و تمرینات خوبی انجام دادیم. باید بدانیم فردا بازی راحتی نخواهیم داشت و باید با تمرکز بازی کنیم. حریف تیم قابل احترامی است و ایده خاص دفاعی خودش را دارد. باید شرایط فنی بازی را طوری رقم بزنیم که به نفع ما باشد. باید طوری بازی را کنترل و مدیریت کنیم که موقعیت بسازیم. بازی راحتی نیست و انشاالله فردا عملکرد فنی خوبی داشته باشیم و امیدوارم بعد از بازی این سه امتیاز را به هواداران تقدیم کنم.

 

* مصدومان پرشمار؟

در هر صورت بازیکنان زیادی را در خطوط مختلف از دست دادیم. ما روی این بازیکنان حساب ویژه باز کرده بودیم. در هر صورت بعضی اتفاقات غیرقابل پیشبینی و از کنترل ما خارج است. مثالش مصدومیت مرتضی پورعلی‌گنجی است که او دوران اوج فوتبالش را طی می‌کرد اما متاسفانه این اتفاق برای او افتاد. نبود این بازیکنان می‌تواند در یکی دو بازی تاثیری نداشته باشد اما در درازمدت نشان می‌دهد. باید نبود آنها را جبران کنیم و با تلاش بیشتر یک تیم واقعی و خوب باشیم. ما فقط متشکل از 11 بازیکن نیستیم و 24-5 بازی داریم و در بازی قبلی هم نشان دادیم که ما به معنای واقعی یک تیم هستیم. این باور و اعتمادی که بچه‌ها به تیم دارند، خیلی از مشکلات ما را حل کرده و امیدوارم جای خالی بچه‌ها را پر کنند. البته جای آنها واقعا خالی است و ما همیشه نبودنشان را کنارمان حس می‌کنیم. امیدوارم قوی‌تر برگردند و برایشان آرزوی سلامتی داریم.

حواشی حسین کنعانی قبل از بازی حساس؟

ببینید امسال متاسفانه یک تیم رسانه‌ای تشکیل دادند علیه پرسپولیس. من خودم می‌دانم چه کسانی هستند و همه ما داخل تیم می‌دانیم چه کسانی هستند. متاسفانه با بعضی خبرهای دروغ و شایعه و لجن‌پراکنی دنبال این هستند جو مسموم دور و بر تیم ایجاد کنند. اگر بخواهد چنین روندی ادامه داشته باشد، اسامی آنها را در هر کنفرانسی لازم باشد می‌آورم. خودشان را جمع و جور کنند و بگذارند فوتبال در زمین نتیجه‌اش مشخص شود. اینکه با این کارها برای یک حاشیه بسازیم، به نظرم دور از جوانمردی است. کاملا مشخص است چه افرادی هستند و فکر نکنند هرکاری بخواهند می‌توانند بکنند. همه کارهای آنها رصد می‌شود.

 

با اشاره به ماجرای کنعانی‌زادگان: خودمان هم باید حواسمان جمع باشد و نسبت به رفتار و گفتار و صحبت‌هایی که می‌کنیم توجه و تمرکز بیشتری داشته باشیم و آتو دست این آدم‌ها ندهیم. این خیلی مهم است و امیدوارم بازیکنان ما تمرکزشان بیشتر روی بحث‌های فنی باشد.

 

**مدیا آفیسر بازی از خبرنگاران می‌خواهد که سوالاتشان در مورد بازی باشد و یحیی با خنده پاسخ می‌دهد: دیر گفتی!

 

* تمدید با پورعلی‌گنجی برای فصل بعد؟

من خودم امیدوارم که قبل از پایان فصل مرتضی به ما اضافه شود. باتوجه به حس و حال و انگیزه خوبی که در مرتضی دیدم، به نظرم اواخر فروردین بتواند به جمع ما اضافه شود و در بازی‌های پایان فصل کمک حال ما شود. حالا بازهم باید ببینیم روند عمل جراحی او چگونه خواهد بود. اگر به موقع عمل کند و عمل خوبی باشد، می‌تواند امسال به تیم ما کمک کند.

 

درباره تمدید قرارداد پورعلی‌گنجی: این پیشنهاد که برای فصل بعد از او استفاده کنیم را، حتما به باشگاه خواهم داد.

قول‌های باشگاه و تغییر شرایط نسبت به فصل گذشته؟

یحیی خطاب به مدیا آفیسر: اجازه هست جواب بدهیم؟

 

با تائید مسئول ای اف سی: کار خاصی انجام نشده متاسفانه. شاید، نمی‌دانم صحبت‌هایی که داشتند و پیغام‌هایی که فرستادند شاید تا فردا یا پس فردا واریزی داشته باشند اما از آن موقع تا الان اتفاقی نیفتاده.

 

* حضور بازیکنان جوان در تیم؟

یک طرف قضیه این است که ما بازیکنان خوب را از دست دادیم اما از طرف دیگر جا برای نمایش بازیکنان جوان به وجود می‌آید. قطعا باید از وجودشان بیشترین استفاده را ببریم. از آکادمی هم با حضور آقای محسن خلیلی که عملکرد خوبی هم داشتند، بازیکنان خوبی آوردیم. اعتقادم این است که با رسیدگی و توجه بیشتر به آکادمی و جوانان استعدادهای بیشتری را به تیم بیاوریم. اما متاسفانه یکسری مشکلات عجیب و غریب وجود دارد که حتی به تیم بزرگسالان هم رسیده، چه برسد به تیم‌های پایه که چند برابر ما مشکل وجود دارد. هزینه برای جوانان سرمایه گذاری برای آینده است و امیدوارم نگاه حرفه‌ای بیشتری به قضیه بشود. باتوجه به قوانین جدید استفاده از بازیکنان آکادمی یا تیم ب در لیست تاثیرگذار است و امیدوارم استفاده بیشتری از آنها ببریم.

58 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا