آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

طالع نحس مسی ترکیه؛ گولر برنگشته، مصدوم شد!

آردا گولر که هفته جاری به تمرینات تیم بازگشته بود، دوباره مصدوم شد.

بازیکنان زیادی در دنیای فوتبال طعمه مصدومیت‌های پیاپی شده‌اند و استعدادهای فراوانی در آتش دردهای بی پایان سوخته‌اند. آردا گولر، ستاره خوش تکنیک و ترکیه‌ای رئال مادرید هنوز نتوانسته استعداد خود را در ترکیب کهکشانی‌ها به نمایش بگذارد و در حالی که به تازگی از مصدومیت برگشته بود در تمرینات ظهر سه‌شنبه رئالی‌ها دوباره مصدوم شد!

 

۳ هفته خانه نشینی دیگر

اواسط شهریورماه آردا گولر پای خود را به تیغ جراحان سپرد. این ستاره 18 ساله و سابق فنرباغچه که تحت عنوان یک استعداد درخشان به مادرید آمد، پس از گذراندن دوران نقاهت خود، یکشنبه هفته جاری به تمرینات بازگشت و به نظر می‌رسید کارلو آنچلوتی سرانجام بتواند از او در مسابقه برابر لاس‌پالماس استفاده کند. گولر تمرینات هفته جاری را به خوبی در کنار سایر بازیکنان تیم پشت سر می‌گذاشت اما طی تمرینات سه‌شنبه ظهر از ناحیه پای چپ دچار درد شد. این موضوع به سرعت توسط پزشکان تیم پیگیری شد و در نهایت مشخص شد آردا گولر از ناحیه چهارسر ران پای چپ دچار مصدومیت شده و به احتمال فراوان سه هفته دیگر دور از میادین خواهد بود! مصدومیت دوباره گولر به طور رسمی توسط سایت باشگاه رئال مادرید تایید و اعلام شد.

 

هنوز خاطره بد مصدومیت‌های پی در پی ادن هازارد از ذهن هواداران رئال مادرید پاک نشده که به نظر می‌رسد طالع نحس مصدومیت بر سر آردا گولر ترکیه‌ای هم نشسته باشد و در صورت تداوم این روند، این بازیکن هم ناکام و بدون امکان ارائه استعداد درخشان خود پس از چندین ماه از جمع رئالی‌ها جدا شود.

گروه نرم افزاری ماهور
5 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا