آخرین مطلبمهمترین اخبار روز

عذرخواهی رسمی باشگاه منچستریونایتد از هواداران حاضر در بازی مقابل گالاتاسرای

باشگاه منچستریونایتد مجبور شد به دلیل مشکل حضور هزاران نفر از هواداران اضافی گالاتاسرای در الدترافورد از این هوادارن خود عذرخواهی کند.

به گزارش فوتبالی ، جمعیت قابل توجهی از طرفداران گالاتاسرای توانستند سه شنبه شب پیروزی ۳-۲ تیم مورد علاقه خود را در اولدترافورد تماشا کنند و از حضور در تئاتر رویاها لذت ببرند. هرچند باشگاه انگلیسی در حال حاضر در حال بررسی این مساله است که چگونه بخش زیادی از هواداران گالاتاسرای توانستند به راحتی بلیط بازی را تهیه کنند و یافته های اولیه خود را روز جمعه منتشر کردند. برخی از هواداران انگلیسی ادعا کرده اند که در خانه تیم خودی مورد آزار و توهین هواداران نوجوان ترکیه ای قرار گرفته اند و مدیر عملیات ورزشگاه الدترافورد کولت روشه در بیانیه خود از آنها عذرخواهی کرده است.  روشه گفت مشکلات سایت خریداری بلیت باعث اختلال سیستم فروش بلیت‌ها بوده و به همین دلیل بخشی از هوادارن باشگاه گالاتاسرای تواسنتند فراتر از ظرفیت در نظر گرفته شده به ورزشگاه بروند.

باشگاه منچستریونایتد در این باره اضافه کرد که ربات‌های شبکه های اجتماعی سایت فروش بلیت را به اشتباه انداختند و سیستم تصور داشته که در واقع بلیت توسط افراد بزرگسال خریداری شده‌ در حالی که که بسیاری از آنها زیر 16 سال سن داشتند. براساس الگوریتم سایت سیستم بلیت فروشی نشان داد که این بلیت‌ها که باید به اعضای رسمی قدیمی باشگاه که در فصول اخیر در مسابقات دیگر شرکت کرده‌اند فروخته می شد به شکل عجیبی به تماشاگرانی که سن آنها اکثرا 16 سال بود فروخته شده و بنابراین آنها در گیت های امنیتی قبل از بازی ظاهر نشده‌اند. در واقع، کسانی که در آن شب در ورزشگاه حاضر شدند هواداران نوجوان گالاتاسرای بودند. روشه همچنین پذیرفت که سیاست باشگاه، مبنی بر اینکه لازم نیست برای خرید بلیط در بخش مهمان عضو رسمی باشید، به این مشکل افزوده است. باشگاه منچستر یونایتد مدعی است که بخش امنیتی ورزشگاه  توانستند تعدادی از هواداران گالاتاسرای را از زمین خارج کنند، اما تعداد زیاد هواداران در برخی از بخش های ورزشگاه مقابله با همه آنها را غیرممکن کرد.

منچستر یونایتد اکنون دسترسی به بلیت‌های بازی‌های جام حذفی آتی خود برابر نیوکاسل، کپنهاگ و بایرن مونیخ را به افراد در حال حاضر در عضو در سایت تیم محدود خواهد کرد.

57 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا