آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

غلیان خشم شدید کلوپ علیه داور

لیورپول در بازی مهم دیشب با نتیجه ۲-۱ مقابل تاتنهام شکست خورد. یورگن کلوپ پس از بازی به شدت به تصمیمات داور اعتراض داشت و آنها را دلیل اصلی باخت تیم خود عنوان کرد.

لیورپول با برد در این بازی می‌توانست صدرنشینی را به دست بیاورد اما بازی در نهایت با گل به خودی دقیقه ۹۶ ماتیپ، ۲-۱ به سود تاتنهام به پایان رسید.

 

یورگن کلوپ کنفرانس بعد از بازی عملکرد شاگردانش را تحسین و به تصمیم داور از جمله آفساید اعلام کردن گل لوئیز دیاز و اخراج کورتیس جونز اعتراض کرد: «بیشتر از این نمی‌توانم به عملکرد بازیکنانم افتخار کنم. آنها عالی بودند. تاکنون هیچ بازی‌ای ناعادلانه‌تر و غیرمنصفانه‌تر از این بازی ندیده‌ام. کورتیس پایش را روی توپ گذاشت و پاهایش را چرخاند. هر طوری که به آن نگاه کنید، تکل بدی نبود. هدف او توپ بود و پایش را روی توپ گذاشت.

اولین کارت زرد دیوگو اشتباه بود. آن حرکت اصلا کارت زرد نداشت. تصمیمات بد مانع از برد ما شد، همه چیز را داشتیم و عالی بازی کردیم اما فقط نتیجه و تصمیمات علیه‌مان بودند‌.

گروه نرم افزاری ماهور

گل دیاز اصلا آفساید نبود. در بین دو نیمه یک نفر گل را در گوشی‌اش به ما نشان داد. ما آن را توییتر، اینستاگرام و هر جای دیگری دیدیم، آفساید نبود. کاملا واضح است، توپ بین پاهای صلاح قرار دارد. آنها خط‌های آفساید خود را اشتباه کشیدند. مطمئن هستم هواداران درباره این تصمیم صحبت خواهند کرد. هرگز چنین بازی‌ای با این تصمیمات دیوانه‌وار و ناعادلانه ندیده بودم. به همه بازیکنان افتخار می‌کنم. ماتیپ عالی دفاع کرد، در ثانیه‌های آخر بدشانس بود و گل به خودی به نام او ثبت شد اما امروز عالی بود.

10 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا