آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

فاجعه دفاعی بارسلونا: ژاوی، راه را اشتباه می‌روی

عملکرد دفاعی این فصل بارسا اصلا قابل قیاس با فصل گذشته نیست و تا همین‌جا به اندازه 37 بازی فصل قبل گل دریافت کرده است.

چهار گلی که خیرونا به بارسلونا در ورزشگاه مونتجوئیک زد، به 14 گلی که تیم ژاوی هرناندز در لیگ دریافت کرده بود، اضافه شد و در مجموع بارسا حالا 18 گل در 16 بازی دریافت کرده است. تعداد گل‌های خورده بارسلونا بسیار زیاد است که در مقایسه با فصل گذشته به یک آمار وحشتناک تبدیل می‌شود. بارسا فصل قبل بعد از 37 بازی لیگ 18 گل خورده بود.

یکی از نکات قابل توجه، گل‌های دریافتی بارسا در بازی‌های خانگی فصل جاری است. بارسلونا در سال گذشته در 19 بازی که در خانه به میدان رفت، تنها در چهار نوبت دروازه‌اش باز شد اما در 9 بازی خانگی فصل جاری 9 گل دریافت کرده یعنی بیش از دو برابر کل گل‌های خورده خانگی فصل قبل.

سال گذشته بارسا در 12 بازی دروازه‌اش باز شد و در مجموع 26 بازی دروازه خود را بسته نگه داشت. بارسا فصل قبل در 6 بازی فقط دو گل یا بیشتر دریافت کرد. فصل گذشته از 19 تیم حاضر در لالیگا تنها 9 تیم موفق شده بودند به بارسا گل بزنند اما امسال شرایط کاملا متفاوت پیش می‌رود. 

گروه نرم افزاری ماهور

بارسا در سال جاری متوسط 1.125 گل در هر بازی دریافت کرده، در حالی که سال گذشته متوسط گل‌های خورده‌اش، 0.52 گل در هر بازی بود. بارسا فصل قبل به لطف قدرت دفاعی خود و برتری‌های یک گله قهرمان شد و عجیب نیست امسال در رده چهارم جا خوش کرده و با صدر هفت امتیاز فاصله دارد.

68 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا