آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

فحاشی به همسر بازیکن: پرسپولیس – کایسدو کنسل شد

پیوستن یکی از گزینه‌های جذاب خط حمله پرسپولیس به این تیم به عجیب‌ترین شکل ممکن منتفی شده است.

پرسپولیس همچنان برای جذب مهاجم خارجی در حال تلاش است و در شرایطی که در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس جذب مهاجم طی ۴۸ ساعت آینده تصویب شده بود، این اتفاق باز هم عقب افتاد.

 

از روز گذشته در رسانه‌ها نام فیلیپه کایسدو، مهاجم اکوادوری مطرحی که سابقه بازی در منچسترسیتی، اینتر و لاتزیو را نیز دارد به میان آمده بود و حتی تصاویر فتوشاپی از او با پیراهن پرسپولیس نیز طراحی شده بود.

 

درحالی که هواداران پرسپولیس به جذب یک مهاجم با کیفیت امیدوار شده بودند حالا درویش خبر کنسل شدن این انتقال را به خاطر عجیب‌ترین دلیل ممکن را داد.

گروه نرم افزاری ماهور

درویش در این خصوص گفت: ما با یک بازیکن تقریبا تمام کردیم و قرارداد را فرستادیم اما گاها آدم شرمنده می‌شود. کارهایی می‌کنند برخی شبه هواداران… با بازیکنی که صحبت کردیم و تمام شد، گفت باید با همسرم صحبت کنم. او به ما پیام داد و دیدیم ناراحت است و گفت که به چه جرمی به همسر من فحاشی کردید؟!

مدیرعامل پرسپولیس در مورد حرف‌های این مهاجم اضافه کرد: یکسری دلال‌ها دنبال این هستند که کارمان را خراب کنند و با من هم رابطه خوبی ندارند. او گفت اصلا نخواهم آمد و کاملا منتفی شد.

 

او در مورد لو رفتن نام این بازیکن گفت: متاسفانه از دیروز نمی‌دانم چه کسی به چه شکلی نام بازیکن را لو داد. قبل از لوکادیا هم همین اتفاق افتاد و قرارداد او دو برابر شد. حتی همین امروز صحبت کردیم که آن بازیکن گفته بود باید برای من در زعفرانیه خانه بگیرید.

 

او در مورد تهدید این بازیکن ادامه داد: به کایسدو پیام دادند که دیدی با لوکادیا چه کار کردند؟ برای تو بدتر خواهد شد. شما ببینید نگرش این افراد در مورد ایران و ایرانی چگونه است.

65 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا