آخرین مطلباخبارمهمترین اخبار روز

فدراسیون فوتبال اعلام کرد: احتمال لغو حکم سنگین علیه سپاهان

دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد هر احتمالی درباره رای صادر شده علیه باشگاه سپاهان که به استیناف رفته، وجود دارد.

با محرز شدن تخلفات باشگاه سپاهان در بحث قرارداد با بازیکنان و عبور از سقف بودجه در کارگروه نظارت بر قراردادها، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال چندی قبل حکم سنگینی را علیه باشگاه اصفهانی صادر کرد.

طبق رأی کمیته انضباطی، باشگاه سپاهان به کسر چهار امتیاز و جرایم نقدی سنگینی محکوم شد و البته که این حکم از همان ساعت‌های اولیه ابلاغ با اعتراض مدیران سپاهان مواجه شد.

از این رو باشگاه سپاهان به طور کتبی اعتراض خود به کمیته انضباطی را به کمیته استیناف اعلام کرده و امیدوار است بتواند در استیناف این رأی سنگین را بشکند.

هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال، درباره فرجام خواهی باشگاه سپاهان نسبت به رأی کمیته انضباطی گفت: «باشگاه سپاهان پس از رأی اخیر کمیته انضباطی، در مهلت قانونی نسبت به ثبت درخواست استیناف اقدام کرد. روشن است که ارکان قضایی فدراسیون مستقل هستند و رأی خود را از مجمع گرفته اند و هر تصمیمی در این باره و سایر موارد گرفته شود ابلاغ خواهد شد.»

او درباره اینکه آیا امکان تغییر رای کمیته انضباطی درباره باشگاه سپاهان در کمیته استیناف وجود دارد یا نه، گفت: «در این باره من نمی‌توانم اظهارنظر کنم، اما هر احتمالی در تصمیم‌گیری‌های ارکان قضایی وجود دارد.»

گروه نرم افزاری ماهور

گفتنی است در حکم کمیته انضباطی آمده بود که رأی صادر شده فقط از نظر جریمه نقدی در نظر گرفته شده (۴۰۰ میلیون تومان) قابل فرجام‌خواهی است و اگر استیناف به این بند از حکم کمیته انضباطی استناد کند، نمی‌تواند تصمیمی درباره کسر چهار امتیاز اتخاذ کند و رأی صادر شده را بشکند.

منبع: خبرورزشی

51 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا