آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

فولام ۰-۳ آرسنال ؛ راحت ترین سه امتیاز ممکن

آرسنال در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۳-۰ فولام را شکست بدهد.

شاگردان میکل آرتتا در این دیدار خارج از خانه کاملا برتر از حریف بودند و با زدن سه گل در همان نیمه اول، به یک پیروزی شیرین رسیدند.

 

آرسنالی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 16، روی فرار گابریل مارتینلی رو ارسال روی دروازه فولام، توپ بعد از دفع توسط برند لنو به آنتونی رابینسون برخورد کرد و وارد دروازه میزبان شد اما بعد از کمک گرفتن داور ازVAR مشخص شد که مارتنیلی در هنگام دریافت توپ از ژاکا در آفساید قرار داشته است و این گل مردود اعلام شد.

اما تنها 5 دقیقه بعد، توپچی‌ها به گل اول رسیدند. روی ضربه کرنر لئاندرو تروسار از سمت راست دروازه فولام بود که گابریل ماگالائش بالاتر از مدافعان حریف ضربه سر را زد و آرسنال را پیش انداخت.

گروه نرم افزاری ماهور

برتری آرسنالی‌ها بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 26 این تیم به گل دوم رسید. این بار روی یک حرکت از سمت چپ، ارسال تروسار روی تیر دوم به مارتینلی رسید و او هم با استفاده از تعلل رابینسون، با ضربه سر کار را تمام کرد.

بعد ازاین گل تیم میزبان تا اندازه‌ای پیش کشید اما در دقیقه 35، چیزی نمانده بود که آرسنال به گل سوم برسد اما گرانیت ژاکا نتوانست از پاس در عمق عالی مارتین اودگارد استفاده کند و این فرصت از دست رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول هر دو تیم موقعیت‌هایی روی دروازه هم داشتند اما در وقت‌های تلف شده بود که آرسنال به گل سوم رسید. این بار هم تروسار بود که در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال او را مارتین اودگار بعد از یک مهار خوب، با ضربه ای دقیق تبدیل به گل کرد تا نیمه اول با نتیجه 3-0 به سود آرسنال به پایان برسد.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و آرسنالی‌ها به دنبال کنترل بازی و حفظ نتیجه بودند؛ به همین دلیل دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.

بازی با همین روند ادامه داشت و حملات نه چندان پردامنه دو تیم، به موقعیت خطرناکی منجر نمی‌شد.

در دقیقه 83 بود که گابریل ژسوس، مهاجم آرسنال، که بعد از مدت‌ها به میادین برگشت، می‌توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه او را لنو مهار کرد.

در دقایق پایانی هم این آرسنالی‌ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند و در نهایت بازی با نتیجه 3-0 آرسنال به پایان رسید تا این تیم با 66 امتیاز و 5 امتیاز برتری نسبت به سیتی، همچنان مدعی اصلی قهرمانی این فصل لیگ برتر باشد.

10 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا