آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

قلم قرمز انریکه روی نام هشت بازیکن پی‌اس‌جی

لوئیس انریکه لیست سیاهی تهیه کرده که در آن نام هشت بازیکن دیده می‌شود.

سرمربی اسپانیایی انتظار دارد با خریدهای بیشتر بتواند تیمش را تقویت کند، اگرچه برای این کار باید بازیکنان زیادی را آزاد کند. پاری سن ژرمن به تلاش خود برای تشکیل یک تیم قدرتمند برای فصل آینده ادامه می‌دهد و در کنار خریدها، بازیکنان مازاد لوئیس انریکه را نیز به تدریج انتقال خواهد داد.

انریکه از دو هفته پیش مسئولیت پروژه پاریس را بر عهده گرفته و می‌خواهد تیمی آماده برای کسب اولین قهرمانی تاریخ باشگاه در لیگ قهرمانان بسازد. در حال حاضر، خرید شر ندور، مانوئل اوگارته، لوکاس هرناندز، لی کانگ این، میلان اشکرینیار و مارکو آسنسیو رسمی شده است، با این حال، لوچو می‌داند که برای تقویت بیشتر تیمش ابتدا باید چند بازیکن را آزاد کند. او یک لیست سیاه تهیه کرده و بازیکنان این فهرست باید در بازار نقل و انتقالات تابستانی امسال به دنبال راهی برای خروج از باشگاه باشند.

پمبله، داگبا، دیالو و غربی بازیکنانی هستند که جایی در ترکیب ندارند. فروش آنها برای خریدهای آتی مانند برناردو سیلوا، لوریس، ژوائو فلیکس، ولاهوویچ یا گابری ویگا در اولویت قرار دارد.

گروه نرم افزاری ماهور

همچنین لیستی از بازیکنانی وجود دارد که برای فروششان عجله‌ای نیست ولی باید تا قبل از بسته شدن پنجره بروند. کیلور ناواس، کورزاوا، پارِدس و واینالدوم در این لیست هستند و آنها می‌دانند که اگر می‌خواهند دقایق بازی داشته باشند باید به دنبال تیمی برای فصل آینده باشند. یک انقلاب کامل در پاریس در حال رخ دادن است.

63 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا