آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

مارتینز: نمی‌توانم برای بازی بد بهانه بیاورم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: چون بازی قبلی را شکست خورده‌ایم باید تلاش کنیم در دیدارهای آینده به نتایج بهتری دست پیدا کنیم و پیروز شویم.

خوان ایگناسیو مارتینز در نشست خبری پیش از بازی تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل آلومینیوم اراک در هفته دهم لیگ برتر، اظهار داشت: آگاه هستیم که پس از انجام یک بازی خیلی بد برابر مس رفسنجان برمی‌گردیم. در طول هفته تمرینات‌مان را انجام دادیم و بازیکنان را که می‌بینم، آنها نسبت به کاری که می‌خواهند انجام دهند، متعهد بوده و به وضعیت آگاه هستند.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد افزود: شرایط هواداران را درک می‌کنیم که ناراحت و عصبانی هستند، ولی تلاش می‌کنیم تا نسبت به تعهدی که داریم، خوشحالی را به آنها برگردانیم. همه ما به این موضوع آگاهیم، اگر تغییراتی در مجموعه انجام شود، به صبور بودن نیاز است، ولی در مورد فوتبال اینگونه نیست. هواداران مطمئن باشند که شخص مارتینز و کادر فنی اسپانیایی او، در طول روز زمان زیادی را صرف فولاد کرده‌اند تا از این شرایط خارج شود و به سمت موفقیت حرکت کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که چرا فولاد پس از دو پیروزی متوالی، در دو هفته اخیر نتایج خوبی کسب نکرد، گفت: قبلا هم گفته بودم، برابر شمس‌آذر حق‌مان نتیجه خوبی کسب کنیم. به هر حال فوتبال اینگونه است و ما نتوانستیم امتیازی کسب کنیم، اما درباره بازی با مس رفسنجان، نمی‌توانیم بهانه‌ای داشته باشیم. از همان ابتدای بازی، آنگونه که من می‌خواستم، بازی نکردیم. همین کار را در طول هفته انجام دادیم تا بازیکنان را از لحاظ روحی روانی آماده کنیم و فردا بهترین نسخه خودمان را نشان خواهیم داد.

 

گروه نرم افزاری ماهور

مارتینز در مورد اینکه گفته می‌شود شاید یکی از دلایل عدم نتیجه‌گیری فولاد بسته نشدن این تیم با نظر او بوده است، تصریح کرد: خیر، این یک بهانه خیلی ساده است. من به این موضوع آگاهم که فولاد یک باشگاه بزرگ است و بازیکنان خیلی خوبی داریم. امیدوارم در طول ماه آینده بتوانیم توازن را برقرار و نتایج خوبی کسب کنیم، ولی همه چیز از بازی فردا برابر آلومینیوم آغاز می‌شود.

 

وی درباره اینکه آیا بهتر نیست که به مانند ژوزه مورایس از بازیکنان آکادمی استفاده کند، گفت: مطمئناً بازیکنان خیلی خوبی در آکادمی هستند و اگر بهترین ورژن خودشان را نشان دهند، حتماً آنها را انتخاب کرده و از وجودشان استفاده می‌کنم. فرقی نمی‌کند که بازیکن جوان باشد یا نه، تنها هدف ما این است که چون بازی قبلی را شکست خورده‌ایم، به پیروزی برسیم و شرایط رو به رشدی را پی بگیریم.

8 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا