آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آشوب در پاریس؛ تظاهرات پر از فحاشی علیه مسی!

پس از حواشی ایجاد شده از سفر لیونل مسی به عربستان سعودی، هواداران افراطی پاریس خواستار اخراج این اَبَرستاره شده‌اند!

پیوند نه چندان خوش‌یُمن لیونل مسی و پاری‌سن‌ژرمن به نقطه پایانی خود رسیده است. عدم تمدید قرارداد از سوی اسطوره فوتبال آرژانتین با باشگاه پاریسی طی ماه‌های گذشته از یک‌سو و آشفتگی پاری‌سن‌ژرمن در رقابت‌های داخلی و خارجی از سوی دیگر، به انبار باروتی تبدیل شده بود که برای انفجار تنها به یک جرقه نیاز داشت؛ جرقه‌ای که هفته جاری و با سفر هماهنگ نشده لیونل مسی به عربستان سعودی زده شد و این انبار باروت را منفجر کرد.

 

جرقه‌ای که زده شد

سفر خارج از برنامه لیونل مسی به عربستان سعودی که در راستای پروژه سفیر گردشگری این کشور انجام شد به سرعت واکنش مسئولان پاریسی را در بر داشت. در نظر گرفتن محرومیت ۲ هفته‌ای که شامل عدم حضور در تمرینات تیمی می‌شود، همراه کسر از حقوق، بخشی از عصبانیت شدید ناصر الخلیفی و سران پاریس از لیونل مسی بوده است. به گفته روزنامه اکیپ چاپ پاریس، مسی سفر خود به عربستان را از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی کرده بود اما ترک پاریس در دوشنبه گذشته بدون کسب اجازه از باشگاه و حتی هماهنگی با کریستوف گالتیه سرمربی تیم، عصبانیت شدید باشگاه را در پی داشته است.

ناصر الخلیفی برای تنبیه مسی او را جریمه کرد اما به گفته رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی، این جریمه نقطه پایان قطعی بر رابطه اسطوره فوتبال آرژانتین و پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود و دیگر هیچ راه برگشتی برای ۲ طرف باقی نمانده است.

 

گروه نرم افزاری ماهور

پاریس علیه مسی!

تعیین جریمه برای مسی، پایان حواشی سفر او به عربستان نبود. صبح چهارشنبه گذشته، اتحادیه هواداری پاری‌سن‌ژرمن با انتشار اطلاعیه‌ای از هواداران این تیم خواست با تجمع روبروی ساختمان باشگاه، اعتراض خود علیه مسی را نشان دهند. در پی این موضوع از ساعت 18 به وقت محلی، ده‌ها هوادار این تیم با در دست داشتن پلاکاردهای مختلف و با بهره بردن از الفاظ رکیک به زبان اسپانیایی، ضمن انجام توهین‌های بی سابقه به لیونل مسی، خواستار اخراج بدون قید و شرط اسطوره فوتبال آرژانتین از باشگاه خود شدند!

برخی رسانه‌های اسپانیایی ضمن پوشش این موضوع، اشاره‌ای به درخشش مسی در فینال جام جهانی و شکست فرانسه توسط آرژانتین در یکی از بهترین فینال‌های تاریخ جام جهانی داشته و تاکید کردند هواداران فرانسوی و افراطی پاریس پس از آن شکست تاریخی، همواره به دنبال فرصتی برای عقده‌گشایی علیه کاپیتان تیم ملی آرژانتین بودند و حالا که این فرصت به دست آمده از آن به بهترین شکل استفاده می‌کنند.

 

مسی-رونالدو؛ شاید در عربستان!

پس از اتفاقات هفته جاری، حالا تقریبا هیچ‌کس شکی در پایان یافتن رابطه صرفا اقتصادی لیونل مسی و پاری‌سن‌ژرمن ندارد. سوال بزرگ در ذهن هواداران فوتبال مقصد بعدی اسطوره دنیای فوتبال است. سفرهای مکرر مسی طی ۲ سال گذشته به عربستان سعودی و وجود پیشنهادهای عجیب و غیرقابل باور از سوی فوتبال این کشور و به طور مشخص تیم الهلال، تمام گزینه‌ها برای پیوستن مسی به فوتبال عربستان و رویارویی دوباره او با رقیب ابدی‌اش کریستیانو رونالدو را روی میز قرار داده است.

از سوی دیگر با وجود احتمال پیوستن مسی به فوتبال عربستان، بارسایی‌ها هنوز آرزوی بازگشت اسطوره خود به نیوکمپ را دارند؛ موضوعی که با آشفتگی‌های اقتصادی بی پایان آبی و اناری‌ها شاید بیشتر از واقعیت، شبیه به یک رویای شیرین باشد.

50 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا