آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

مسی: به پاریس رفتم چون رفقایم آنجا بودند

لیونل مسی تاکید کرد پی‌اس‌جی را انتخاب کرد، چون رفقایش در این تیم بوده‌اند و در ابتدا برای جا افتادن در شهر و تیم خیلی سختی کشیده است.

لیونل مسی سه هفته پیش به دوران بازی خود در پاری‌سن‌ژرمن پایان داد و تصمیم گرفت برای ادامه حرفه خود به آمریکا برود تا در اینتر میامی بازی کند. کاپیتان آرژانتین مصاحبه مفصلی با “بی‌این اسپورت” انجام داده که فردا منتشر می‌شود و اکنون گوشه‌هایی از آن در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

 

چرا پاریس را انتخاب کردی؟  

به پاریس آمدم چون از این باشگاه خوشم می‌آمد، چون دوستانم در اینجا بودند و خیلی‌ها را در رختکن می‌شناختم. فراتر از اینکه باشگاه چه شکلی بود، به نظرم می‌آمد که در مقایسه با بقیه تیم‌هایی که می‌توانستم به آن‌ها ملحق شوم، خیلی راحت در تیم جا می‌افتم. یکی از دلایلی که تصمیم گرفتم به این باشگاه بیایم، این بود.

گروه نرم افزاری ماهور

اما در ماه‌های اول مشکل داشتی و راحت در تیم جا نیفتادی.

حقیقت این است که جا افتادنم خیلی سخت بود، خیلی سخت‌تر از چیزی که انتظارش را داشتم. سوای اینکه چند نفر را در رختکن می‌شناختم و با آنها رابطه دوستانه‌ای داشتم، خو گرفتن به تغییرات دشوار بود. دیر به تیم ملحق شدم، در اردوی پیش فصل نبودم، باید به یک شهر جدید که برای خودم و خانواده‌ام سخت بود، عادت می‌کردم… پیچیده بود.

در آخر توسط هواداران دوآتشه تیم هو شدی؟

فکر می‌کنم استقبال از من در اول کار خیلی دلپذیر بود. بعدا رفتار دیگران با من عوض شد، البته بخشی از هواداران پاری‌سن‌ژرمن، بخش عمده آنها با من مثل اول کار رفتار می‌کردند. بین من و هواداران پی‌اس‌جی فاصله افتاد. من که نمی‌خواستم این شکلی شود. قبلا برای نیمار یا امباپه هم پیش آمده بود.

51 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا