آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

سلطان ضربه‌های آزاد: این چی بود زدی لئو!

واکنش دیوید بکام به گل تماشایی لیونل مسی که روی یک ضربه آزاد به ثمر رسید مورد توجه قرار گرفته است.

لیونل مسی ساعاتی پیش برای تیم جدیدش اینترمیامی گلی تماشایی روی یک ضربه آزاد به ثمر رساند. واکنش مالک اینترمیامی، دیوید بکام، به این گل فوق ستاره آرژانتینی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. واکنش یک استاد ضربات آزاد به استادی دیگر.

دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس و منچستریونایتد، وقتی عزمش را برای به خدمت گرفتن لیونل مسی جزم کرد می‌دانست شرایط باشگاهی او بخشی از مالکیتش را در اختیار دارد با حضور این اسطوره آرژانتینی زیر و رو خواهد شد. او حالا در اولین بازی‌های مسی با پیراهن اینترمیامی به عین می‌بیند که تصمیمش چقدر درست بوده است.

مسی تا این لحظه برای اینترمیامی تنها 4 بازی انجام داده و در این بازی‌ها 7 گل به ثمر رسانده است. دو گل مسی در بازی امروز مقابل اف‌سی دالاس نقش مهمی در پیروزی اینترمیامی و صعود به یک‌چهارم نهایی لیگز کاپ داشت.

اما گلی که لئو مسی در دقیقه 85 و روی یک ضربه آزاد به ثمر رساند واکنش‌های زیادی داشت. یکی از جالب‌ترین واکنش‌ها را دیوید بکام نشان داد. بکام که در دوران فوتبالش به عنوان استاد ضربات آزاد شناخته می‌شد از گل زیبایی که مسی به ثمر رساند به وجد آمده بود.

گروه نرم افزاری ماهور

بکام در دوران فوتبالش گل‌های زیادی از روی ضربات آزاد به ثمر رسانده و خیلی‌ها او را بهترین متخصص این ضربات می‌دانند. اما وقتی لئو مسی در ورزشگاه خانگی دالاس با یک ضربه استثنایی دروازه حریف را باز کرد بکام از روی صندلی‌اش بلند شده و درحالی‌ که دستهایش را باز کرده و فریاد می‌زد با قیافه بهت‌زده نشان داد بیش از هر کس دیگری از زیبایی گل فوق ستاره آرژانتینی لذت برده است.

54 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا