آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

منچسترسیتی ۲-۰ نیوکاسل ؛ تیم پپ بیخ گوش آرسنال

منچسترسیتی در یک بازی برتر موفق شد با دو گل بر نیوکاسل پیروز شده و فاصله با آرسنال را موقتا به دو امتیاز کاهش داد.

منچسترسیتی که با ۵۵ امتیاز در رده دوم لیگ برتر قرار داشت، امروز میزبان نیوکاسل بود و این فرصت را داشت تا با کسب پیروزی، موقتا فاصله با آرسنال صدرنشین را به دو امتیاز کاهش دهد. در سوی دیگر میدان نیوکاسل که پس از شکست از منچستریونایتد در فینال جام اتحادیه به این بازی آمده بود، در صورت پیروزی و حتی تساوی، جایگاهش در رده پنجم را تحت هر شرایطی در این هفته حفظ می کرد.

سیتی بازی را بهتر شروع کرد و با حفظ توپ و پرس از بالا، در یک ربع ابتدایی تیم برتر زمین بود و شانس خاصی به میهمان خود نداد. تنها یک بار در دقیقه ۸ گوردون شانس ورود به محوطه جریمه و ایجاد خطر برای سیتی را داشت که تعادلش را از دست داد.

سیتی که تیم مسلط میدان بود، در دقیقه ۱۵ به گل رسید. فیل فودن با یک حرکت انفرادی عالی از سمت راست زمین، خود را به درون محوطه جریمه نیوکسل رساند و پس از جداگذاشتن مدافعان، توپ را با یک ضربه دقیق وارد دروازه کرد.

 

یک دقیقه بعاد لانگ‌استاف شانس زدن گل تساوی را داشت ولی آنقدر تعلل کرد تا آکه سررسید و خطر رفع شد. حملات سیتی ادامه داشت و در دقیقه ۳۴ ضربه سر ارلینگ هالند روی سانتر گوندوگان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد ویلسون روی پای تریپیر شانس خوبی برای گلزنی داشت ولی ضربه او دقیق نبود. در ادامه با وجود برتری محسوس سیتی گلی دیگر از خط دروازه عبور نکرد و سیتیزن ها ۱-۰ برنده به رختکن رفتند.

 

سیتی نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد اما نیوکاسل که بازی را عقب بود، به تدریج ورق را برگرداند و توانست چند موقعیت خوب را خلق کند. در یک صحنه جوئلینگتون روی پاس ویلاک در دهانه دروازه بسیار بد به توپ ضربه زد و شانس گل تساوی از بین رفت.

در صحنه ای دیگر الکساندر ایساک در دو مرحله در درون محوطه جریمه به توپ ضربه زد اما در حالی که توپ از ادرسون، گلر سیتی، هم گذشته بود، آکه در حالتی نامتعادل توپ را راهی کرنر کرد.

نیوکاسل تیم بهتر زمین بود ولی سیتی به گل دوم رسید. در دقیقه ۶۷ ابتدا جک گریلیش با یک پیشروی خوب از سمت چپ، توپ را به ارلینگ هالند روی خط محوطه جریمه رساند. ستاره نروژی هم بلافاصله به برناردو پاس داد تا این بازیکن که نیمه دوم وارد زمین شده بود، با یک ضربه سریع و بدون معطلی توپ را وارد دروازه کرد.

 

در دقیقه ۷۲ پس از خطا روی گریلیش شاهد درگیری فیزیکی هالند با دن برن بودیم که با خنده های عجیب ستاره نروژی در پایان همراه بود.

سیتی در دقیقه ۸۶ بازی تا آستانه زدن گل سوم هم رفت ولی ضربه بغل پای فودن را گلر نیوکاسل به زیبایی برگشت داد. در نهایت سیتی موفق شد بازی را با همان دو گل پیروز شود و با ۵۸ امتیاز به دو امتیازی توپچی ها برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا