آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

منچستریونایتد ۲-۲ لیدز: شیاطین دیر بیدار شدند

منچستریونایتد در دیداری خانگی مقابل لیدز به تساوی ۲-۲ رضایت داد.

شاگردان اریک تن‌هاخ در این دیدار ابتدا با دو گل از حریف عقب افتادند اما در ادامه موفق شدند دو گل خورده را جبران کنند و از این دیدار خانگی به یک امتیاز برسند.

 

لیدز بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه اول به گل رسید. پرس خوب وستون مک‌کنی روی برونو فرناندز باعث شد تا بازیکنان لیدز پشت محوطه جریمه میزبان صاحب موقعیت شوند و ویلفرد نیونتو بعد از یک و دو با پاتریک بامفورد، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه داوید دخیا فرستاد.

بعد از این گل باز هم این بازیکنان لیدز بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۱۱، چیزی نمانده بود که روی یک ضربه کرنر، پاسکال استروئیک می‌توانست با ضربه سر کار را تمام کند اما داوید دخیا این بار با واکنش به موقع، دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

در ادامه بازیکنان یونایتد پیش کشیدند و در دقیقه ۱۸، روی پاس برونو فرناندز، این گارناچو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه لیدز به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۲۷ بود که یونایتد صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد. گارناچو که روی پاس در عمق عالی لیساندرو مارتینز صاحب موقعیت شده بود، دروازه بان حریف را پشت سر گذاشت اما ضربه او را ماکسیمیلیان ووبر از دهانه دروازه برگشت داد.

فشار حملات یونایتد ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۳۱، روی یک رفت و برگشت، توپ پشت محوطه جریمه به مارسل سابیتزر رسید اما ضربه تماشایی او را ایلان مسلیه با واکنشی دیدنی به بیرون فرستاد.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم حملاتی روی دروازه حریف داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۱-۰ لیدز به پایان رسید.

نیمه دوم را هم لیدز بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ به گل دوم رسید. باز هم پرس بازیکنان لیدز در پشت محوطه جریمه یونایتد باعث شد تا تیم میهمان صاحب موقعیت شود و کریسنسیو سامرویل که روی پاس نیونتو صاحب موقعیت شده بود، از زاویه بسته ضربه ای زد که بعد از برخورد به رافائل واران وارد دروازه یونایتد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا