آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

منچستریونایتد ۰-۰ ساوتهمپتون ؛ خبری از جبران باخت بزرگ نبود

منچستریونایتد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در خانه‌اش اولدترافورد میزبان ساوتهمپتون بود و در حالی که با اخراج کاسمیرو 10 نفره شده بود مقابل این تیم به تساوی بدون گل رضایت داد.

منچستریونایتد امروز در اولدترافورد میزبان ساوتهمپتون بود تا اولین بازی خود در لیگ برتر را بعد از شکست ۷-۰ مقابل لیورپول انجام بدهد. البته شیاطین سرخ روز پنج‌شنبه در لیگ اروپا رئال بتیس را ۴-۱ شکست داده بودند و امیدوار بودند در مقابل این تیم قعر جدولی لیگ برتر هم نتیجه‌ای خوب به دست بیاورند.

 

اولین فرصت شیاطین سرخ را مارکوس رشفورد از دست داد. ستاره این روزهای یونایتد در جناح چپ حرکت ترکیبی خوبی با برونو فرناندس انجام داد و سپس وارد محوطه جریمه ساوتهمپتون شد. رشفورد ضربه‌ای به گوشه راست دروازه حریف شلیک رد ولی بازونو، سنگربان ساوتهمپتون، موفق به دفع توپ او شد.

بلافاصله بعد از این حمله رشفورد بار دیگر در موقعیت گلزنی قرار گرفت. جیدون سانچو با پرس سنگین روی بازیکنان ساوتهمپتون توپ‌گیری کرد و پاس خوبی در پشت مدافعان برای رشفورد فرستاد اما شوت او دقیقا همان جایی رفت که بازونو حضور داشت.

اما ساوتهمپتون در دقیقه ۲۳ هشداری جدی به یونایتد داد و تا یک قدمی باز کردن دروازه این تیم پیش رفت. اشتباه وان بیساکا در دفع توپ باعث شد پروو سانتر خوبی به درون محوطه جریمه یونایتد ارسال کند و والکات در محوطه شش قدم ضربه‌ سری به سمت دروازه فرستاد که دخیا با واکنشی خوب توپ را دفع کرد.

 

اما در دقیقه ۳۲ بدترین اتفاق ممکن برای شیاطین سرخ افتاد. کاسمیرو به دلیل خطایی شدید روی آلکاراز با کارت زرد جریمه شد. اما با توجه به اینکه پای او بیش از حد بالا آمده بود داور از طرف VAR به مانیتور کنار زمین فراخوانده شد. داور در بازگشت به زمین کارت زرد کاسمیرو را به قرمز تبدیل کرد تا یونایتدها نزدیک به یک ساعت باقی‌مانده را با یک یار کمتر ادامه بدهند.

اما یونایتد ۱۰نفره همچنان روی دروازه ساوتهمپتون موقعیت خلق می‌کرد. روی یک ضربه آزاد که توسط آنتونی ارسال شد فرناندز توپ را به سمت تیر دوم فرستاد و به نظر می‌رسید واران می‌تواند این توپ را به گل تبدیل کند اما بازونو یک بار دیگر توپ را دفع کرد تا دروازه تیمش را نجات داده باشد.

 

درحالیکه تنها دو دقیقه به پایان نیمه اول باقی مانده بود هواداران یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد معتقد بودند یک پنالتی باید به سود تیم‌شان اعلام بشود. ارسال رشفورد از سمت چپ را بلا کوچاپ در حالی دفع کرد که پیش از ضربه زدن به توپ به زمین افتاد و در تصاویر مشخص بود که توپ به دست او برخورد کرده است. اما داور معتقد بود توپ بعد از برخورد به ران پای او تغییر مسیر داده و به دستش برخورد کرده و این صحنه پنالتی نیست. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم جدی‌ترین موقعیت مسابقه برای ساوتهمپتون ایجاد شد. واکر پیترز با عبور از رشفورد سانتری به درون محوطه یونایتد ارسال کرد و مک‌تامینی می‌توانست این توپ را به گل به خودی تبدیل کند اما وان بیساکا توپ را از روی خط دروازه دور کرد تا شیاطین سرخ نفس راحتی بکشند.

 

در دقیقه ۶۴ والکات یک فرصت بزرگ دیگر را از دست داد. درحالیکه یونایتد صاحب کرنر شده بود ساوتهمپتون در ضدحمله‌ای سریع توپ را به والکات رساند و ضربه پای چپ او را دخیا با واکنشی خوب روانه کرنر کرد.

 

اما چند دقیقه بعد یونایتد صاحب بهترین موقعیت خود در این مسابقه شد. فرناندز از فاصله ۲۵ متری شوتی به سمت گوشه راست دروازه ساوتهمپتون شلیک کرد و دروازه‌بان این تیم با شیرجه‌ای بلند و به زحمت توانست توپ را منحرف کند و این توپ با برخورد به تیر دروازه از زمین بیرون رفت.

دو دقیقه بعد نوبت ساوتهمپتون بود که تیر دروازه شیاطین سرخ را به لرزه در بیاورد. روی یک کرنر توپ در محوطه جریمه یونایتد به واکر پیترز رسید و شوت پای چپ او را دخیا منحرف کرد و این توپ هم بعد از برخورد به تیر دروازه بیرون رفت تا ساوتهمپتون پاسخ تیر دو دقیقه پیش حریف را داده باشد.

در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا شاگردان اریک تن‌هاخ نتوانند اولین بازی خود در لیگ برتر بعد از شکست ۷-۰ مقابل لیورپول را با پیروزی پشت سر بگذارند تا شاید کمی از تلخی آن شکست را بکاهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا