آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

دشمنان خونی تن‌هاخ و منچستریونایتد!

لوک شاو در آخرین دقیقه از وقت‌های اضافه بازی با برایتون هندی مرتکب شد که به تنها گل بازی منجر شد تا شاگردان تن‌هاخ با شکست راهی منچستر شوند.

دیدار برایتون و منچستریونایتد با وجود موقعیت‌های خوب شاگردان روبرتو دی‌زربی می‌رفت که با تساوی بدون گل به پایان برسد اما خطای هند لوک شاو در دقیقه 5+90 سرنوشت کار را تغییر داد.

 

بدشانسی، سیوهای داوید دخیا و کم دقتی مهاجمان برایتون همه از عواملی بودند که باعث شدند تیم میزبان در باز کردن دروازه یونایتد ناکام بماند. درست لحظاتی قبل از به صدا در آمدن سوت پایان بازی اما مدافع شیاطین سرخ یک ضربه پنالتی را به تیم حریف هدیه داد.

برایتون در 10 دقیقه پایانی بازی چهره‌ای تهاجمی‌تر به خود گرفته و یونایتد را در لاک دفاعی فرو برده بود. آخرین موقعیت این تیم یک ضربه کرنر از سمت راست بود که به نقطه عطف بازی تبدیل شد؛ لوک شاو با استفاده از دست خود مانع از سرزنی بازیکنان برایتون در این صحنه شد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

آندره مارینر، داور بازی، در اعلام پنالتی مردد بود اما در میان اعتراض شدید بازیکنان برایتون و پس از مشورت با داوران VAR مجاب شد تا از مانیتور کنار زمین صحنه را دوباره بازبینی کند. او به کنار زمین رفت و در حالی صحنه مشکوک به پنالتی را تماشا کرد که چند متر دورتر و درست مقابل چشمانش ده‌ها هوادار برایتون با هیجان بالا فریاد پنالتی سر داده بودند.

برخورد توپ به دست شاو در صحنه یاد شده به قدری واضح بود که داور بازی خیلی وقت تلف نکرد و با تایید خطای هند مدافع یونایتد به نشانه پنالتی برای برایتون در سوت خود دمید. بازیکنان یونایتد که نسبت به این تصمیم اعتراض داشتند دور مارینر حلقه زدند اما بحث و مذاکره آنها حاصلی در پی نداشت و داور تصمیم خود را گرفته بود.

 

الکسیس مک آلیستر پشت این ضربه پنالتی ایستاد و با یک شوت محکم و دقیق به گوشه بالای سمت چپ دروازه، برخلاف جهت حرکت داوید دخیا دروازه را باز کرد تا شاگردان دی زربی با پیروزی 1-0 این دیدار خانگی (معوقه هفته بیست و هشتم لیگ برتر) را به پایان به پایان برسانند.

58 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا